Monitor Samsung 27″ LS27CM500EUXDU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178°/178°, Colours: 16.7M, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -2.0° (±2.0°) ~22.0° (±2.0°), HDMI: x2, USB Hub: 2x USB 2.0
Monitor Samsung 27" LS27CM500EUXDU
1.234,88 lei TVA inclus.
Samsung M50C, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 4 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 16:9 |
| Wi-Fi | Yes |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Ethernet LAN | No |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Market positioning | Consumer |
| Headphone out | No |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Boxe integrate | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Audio input | No |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP version | 2.2 |
| Depth (without stand) | 41.8 mm |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Game mode | Yes |
| Weight (with stand) | 4.8 kg |
| RMS rated power | 10 W |
| Display brightness (min) | 200 cd/m² |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Quantum dot color technology | No |
| VESA Adaptive Sync support | No |
| Game features | Super Ultrawide GameView |
| Operating system installed | Tizen |
| Adaptive Sound Control (ASC) | Yes |
| Built-in KVM switch | No |
| DisplayPort output | No |
| Tilt angle range | -2 – 22° |
| Picture-in-Picture | No |
| Black eQualizer function | No |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1450071 |
| Width (with stand) | 615.5 mm |
| Depth (with stand) | 193.5 mm |
| Height (with stand) | 455.4 mm |
| Width (without stand) | 615.5 mm |
| Height (without stand) | 367.9 mm |
| Weight (without stand) | 3.6 kg |
| Stand type | Simple stand |
| Low input lag | No |
| Sound mirroring | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| TV Plus | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Works with Samsung Bixby | No |
| Wireless Dex support | Yes |
| Tap view | Yes |
| Web browser | Yes |
| Browser supported | Tizen |
| Far-field voice interaction | No |
| Universal guide | Yes |
| Multi View | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | No |
| Daisy chain | No |
| Smart calibration | No |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Yes |
| Eco Saving Plus | No |
| Image size | Yes |
| Wireless display | Yes |
| Gray balance | No |
| Factory tunning | No |
| Auto source switch+ | Yes |
| Off Timer Plus | No |
| NFT marketplaces | Nifty Gateway |
| Knox vault | No |
| Workspace | Yes |
| Factory calibration report | No |
| Uniformity correction | No |
| Virtual AIM point | Yes |
| Web service | Microsoft 365 |
| My contents | Yes |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Destinat pentru | |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LCD, VA |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Luminozitate ecran (min) | 200 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1 miliarde de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Tehnologie color Quantum dot | Nu |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| Caracteristici joc | Unghi foarte larg GameView |
| Sistem de operare | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10 |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Control Adaptativ Sunet (ASC) | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Consumator |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Intrare audio | Nu |
| Ieșire căști | Nu |
| Comutator KVM încorporat | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Output DisplayPort | Nu |
| WiFi | Da |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Ethernet LAN | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Pivot | Nu |
| Rotire | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -2 – 22 |
| Imagine în imagine | Nu |
| Funcție Black eQualizer | Nu |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 21 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 32 |
| Consum de energie (tipic) | 21 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 50 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 615,5 |
| Adâncime (cu stand) | 193,5 |
| Înălţime (cu stand) | 455,4 |
| Lățime (fără stand) | 615,5 |
| Adâncime (fără stand) | 41,8 |
| Înălțime (fără stand) | 367,9 |
| Greutate | 3,6, 4,8 |
| Tip stand | Suport simplu |
| Lăţime de ambalaj | 738 |
| Adâncimea de ambalaj | 428 |
| Înălţime de ambalaj | 126 |
| Greutatea pachetului | 6,1 |
| Cabluri incluse | HDMI |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Întârziere low input | Nu |
| Tehnologie sound mirroring (redare sunet de pe un alt dispozitiv) | Da |
| Oglindire ecran | Da |
| TV Plus | Da |
| Suportă SmartThings app | Da |
| Se poate utiliza cu Samsung Bixby | Nu |
| Suportă Wireless Dex | Da |
| Tap view | Da |
| Browser web | Da |
| Acceptă browser | Tizen |
| Interacțiune prin voce de la distanță | Nu |
| Ghidaj universal | Da |
| Multi View/Vizionare simultană | Da |
| Picture-by-Picture (PbP) | Nu |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Da |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Topologie liniară | Nu |
| Economisire Eco Plus | Nu |
| Dimensiune imagine | Yes |
| Afișaj fără fir | Da |
| Balans de gri | No |
| Setări din fabrică | Nu |
| Funcție imagine adaptivă | Da |
| Comutator sursă automat | Da |
| Off Timer Plus | Nu |
| Calibrare smart | Nu |
| Piață de NFT-uri | Nifty Gateway |
| Knox Vault | Nu |
| Spațiu de lucru | Da |
| Raport de calibrare din fabrică | Nu |
| Corecție de uniformitate | Nu |
| Punct de țintire virtual | Da |
| Serviciu Web | Microsoft 365 |
| Conținutul meu | Da |










