Monitor Samsung 27″ LS27F320GAUXEN, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC , Color Gamut Coverage: 72%, Colours: 16.7M, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: 0
Monitor Samsung 27" LS27F320GAUXEN, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69,
559,79 lei TVA inclus.
Samsung S27F320GAU, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 5 ms, Negru
67 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | No |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Panel type | IPS |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| HDMI version | 1.4 |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Weight (without stand) | 2.5 kg |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Detachable stand | Yes |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| HDCP version | 1.4 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Stand included | Yes |
| Display brightness (min) | 200 cd/m² |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Auto source switch+ | Yes |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Refresh rate optimizor | Yes |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Feet colour | Black |
| Refurbished | No |
| Weight (with stand) | 3 kg |
| Tilt adjustment | No |
| Height (with stand) | 470 mm |
| Depth (without stand) | 36.2 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Width (with stand) | 612.7 mm |
| Destinat pentru | |
| Depth (with stand) | 200.4 mm |
| Width (without stand) | 612.7 mm |
| Height (without stand) | 360.9 mm |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 6.86 cm (2.7) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Cables included | HDMI |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 40 °C |
| HD type | Full HD |
| Package type | Box |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 43 kg |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Swivelling | No |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (max) | 25 W |
| Package width | 710 mm |
| Package depth | 403 mm |
| Power consumption (typical) | 16.4 W |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Luminozitate ecran (min) | 200 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Optimizator de rată de împrospătare | Da |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonala display | |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Recondiționat | Nu |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Yes |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Pivot | Nu |
| Rotire | Nu |
| Ajustare înclinare | Nu |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 16 |
| Consum de energie (tipic) | 16,4 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 25 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 612,7 |
| Adâncime (cu stand) | 200,4 |
| Înălţime (cu stand) | 470 |
| Lățime (fără stand) | 612,7 |
| Adâncime (fără stand) | 36,2 |
| Înălțime (fără stand) | 360,9 |
| Greutate | 2,5, 3 |
| Lăţime de ambalaj | 710 |
| Adâncimea de ambalaj | 403 |
| Înălţime de ambalaj | 100 |
| Greutatea pachetului | 4,3 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | HDMI |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Economisire Eco Plus | Da |
| Comutator sursă automat | Da |
| Off Timer Plus | Da |




