Monitor Samsung 32″ LS32BG650EUXEN, Curvature: 1000R, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 2500:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 95% DCI, Colours: 1.07B, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -9.0º(± 2°) ~ 13.0º(± 2°), HAS: 120.0 ± 5.0, Pivot: -92.0º ~ 92.0º, Swivel: -15.0º ~ 15.0º, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 2x USB 2.0, RJ-45: YES, AUX: YES
Monitor Samsung 32" LS32BG650EUXEN, Curvature: 1000R, Diagonal (inch): 32, Diagonal
1.975,83 lei TVA inclus.
Samsung G65B, 81,3 cm (32″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LED, 1 ms, Negru
31 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Wi-Fi | Yes |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Market positioning | Consumer |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Audio input | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| HDR | Da |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| HDCP version | 2.2 |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| Image size | Y |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Ecran Curbat: | Da |
| Cable management | Yes |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Game mode | Yes |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Weight (without stand) | 5.5 kg |
| Colour gamut | 95% |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Game features | Super Ultrawide GameView |
| Operating system installed | Tizen |
| Adaptive Sound Control (ASC) | Yes |
| Picture-in-Picture | No |
| Sound mirroring | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| TV Plus | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Tap view | Yes |
| Universal guide | Yes |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Yes |
| Wireless display | Yes |
| Workspace | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| Web service | Microsoft 365 |
| Pivot angle | -92 – 92° |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Screen curvature rating | 1000R |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Contrast ratio (typical) | 2500:1 |
| ConnectShare (USB) | Yes |
| Factory tunning | Y |
| Quantum dot color technology | Yes |
| Ambient lighting type | Core Sync |
| Tilt angle range | -9 – 13° |
| Width (with stand) | 713 mm |
| Depth (with stand) | 311.1 mm |
| Height (with stand) | 606.2 mm |
| Width (without stand) | 713 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 83 kWh |
| AC adapter output voltage | 22 V |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1318290 |
| Weight (with stand) | 7.4 kg |
| Depth (without stand) | 181.5 mm |
| Height (without stand) | 439.7 mm |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Far-field voice interaction | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Video colour modes | Cinema, Dynamic, Entertain, Graphic, Standard |
| Factory calibration report | Yes |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| Destinat pentru | |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Remote control included | Yes |
| Cables included | AC, DisplayPort |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Package weight | 10.1 kg |
| Package depth | 494 mm |
| Height adjustment | 12 cm |
| Power consumption (typical) | 30 W |
| Package height | 226 mm |
| HD type | Quad HD |
| Certification | Windows 10 |
| Annual energy consumption | 44 kWh |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 8% |
| Package width | 827 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LED, VA |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1000R |
| Rația de contrast (tipică) | 2500:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 240 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1 miliarde de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,2 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 600 |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 95 |
| Tehnologie color Quantum dot | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Tip iluminat ambiental | Core Sync |
| ConnectShare (USB) | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| Caracteristici joc | Unghi foarte larg GameView |
| Sistem de operare | |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Control Adaptativ Sunet (ASC) | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Consumator |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB Tip-B |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Intrare audio | Nu |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Mufă jack CC-intrare | Da |
| WiFi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 12 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -92 – 92 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -15 – 15 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -9 – 13 |
| Imagine în imagine | Nu |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 30 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 83 |
| Consum de energie (tipic) | 30 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 22 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Consum anual de energie | 44 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 8 |
| Lăţime (cu stand) | 713 |
| Adâncime (cu stand) | 311,1 |
| Înălţime (cu stand) | 606,2 |
| Lățime (fără stand) | 713 |
| Adâncime (fără stand) | 181,5 |
| Înălțime (fără stand) | 439,7 |
| Greutate | 5,5, 7,4 |
| Lăţime de ambalaj | 827 |
| Adâncimea de ambalaj | 494 |
| Înălţime de ambalaj | 226 |
| Greutatea pachetului | 10,1 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Tehnologie sound mirroring (redare sunet de pe un alt dispozitiv) | Da |
| Oglindire ecran | Da |
| TV Plus | Da |
| Suportă SmartThings app | Da |
| Se poate utiliza cu Samsung Bixby | Da |
| Tap view | Da |
| Interacțiune prin voce de la distanță | Da |
| Ghidaj universal | Da |
| Smart TV | Da |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Moduri culoare video | Cinema, Dinamice, Entertain, Grafic, Standard |
| Funcție imagine adaptivă | Da |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Da |
| Dimensiune imagine | Y |
| Afișaj fără fir | Da |
| Setări din fabrică | Da |
| Spațiu de lucru | Da |
| Raport de calibrare din fabrică | Da |
| Punct de țintire virtual | Da |
| Serviciu Web | Microsoft 365 |
| Auto source switch+ | Da |
| Certificare | Windows 10 |




















































