Monitor Samsung 32″ LS32D702EBUXEN
Samsung LS32D702EBUXEN, 81,3 cm (32″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LED, 5 ms, Negru
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Wi-Fi | No |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Ethernet LAN | No |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| HDMI ports quantity | 1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Sustainability certificates | TCO |
| Market positioning | Consumer |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Display brightness (min) | 280 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP version | 2.2 |
| Tilt angle range | -2 – 25° |
| Width (with stand) | 713.9 mm |
| Width (without stand) | 713.9 mm |
| Depth (without stand) | 41.8 mm |
| Height (without stand) | 424.7 mm |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| Image size | Y |
| Off Timer Plus | Yes |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| VESA Adaptive Sync support | No |
| Stand type | Simple stand |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Power consumption (DPMS) | 0.5 W |
| Feet colour | Black |
| Weight (without stand) | 4.4 kg |
| Depth (with stand) | 180 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 57 kWh |
| Weight (with stand) | 5.9 kg |
| On Screen Display (OSD) | No |
| Digital signal format system | Not supported |
| Pivot angle | -3 – 3° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1965514 |
| Height (with stand) | 501.6 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| Frameless design | Yes |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 0 |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| Destinat pentru | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Cables included | AC, HDMI |
| Built-in microphone | No |
| Certification | Windows 11 |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 40 °C |
| Sustainability compliance | Yes |
| Package type | Box |
| Wall mountable | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 8 kg |
| Package height | 160 mm |
| Height adjustment | No |
| Package width | 798 mm |
| Power consumption (typical) | 31 W |
| Package depth | 546 mm |
| Power consumption (max) | 100 W |