Monitor Samsung 37″ LS37D700EAUXEN, Diagonal (inch): 37, Diagonal (cm): 93, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 100%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+25, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Samsung 37" LS37D700EAUXEN, Diagonal (inch): 37, Diagonal (cm): 93,
1.757,20 lei TVA inclus.
Samsung S70D, 94 cm (37″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 5 ms, Negru
16 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Market positioning | Business |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Sustainability certificates | TCO |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Display brightness (min) | 280 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP version | 2.2 |
| Service port type | USB Type-A |
| Depth (without stand) | 41.8 mm |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| Image size | Y |
| Off Timer Plus | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Stand type | Simple stand |
| G-Sync | Da |
| Weight (with stand) | 8.1 kg |
| Feet colour | Black |
| Factory tunning | Y |
| Weight (without stand) | 5.8 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 67 kWh |
| Depth (with stand) | 250 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| USB charging port | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height (with stand) | 565 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Destinat pentru | |
| Viewable size, horizontal | 80.8 cm |
| Viewable size, vertical | 45.5 cm |
| Width (with stand) | 823.9 mm |
| Width (without stand) | 823.9 mm |
| Height (without stand) | 486.5 mm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Cables included | AC, HDMI |
| Certification | Windows 11 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 40 °C |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 1.15 kg |
| Power consumption (typical) | 35 W |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (max) | 140 W |
| Display diagonal (metric) | 92 cm |
| Package width | 921 mm |
| Package depth | 604 mm |
| Package height | 181 mm |
| Display diagonal | 94 cm (37) |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie |










