Monitor Samsung 43″ LS43CG700NUXEN, Diagonal (inch): 43, Diagonal (cm): 109, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 144Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 4250:1, Contrast (dynamic): 1M:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 95% DCI(CIE1976), Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 200×200, Tilt: -2.0° (±2.0°) ~ 20.0° (±2.0°), HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 2x USB 3.0, RJ-45: YES, AUX: YES
Monitor Samsung 43" LS43CG700NUXEN
6.158,59 lei TVA inclus.
Samsung S43CG700NU, 109,2 cm (43″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LED, 1 ms, Negru, Alb
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 42.x" |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 16:9 |
| Wi-Fi | Yes |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Market positioning | Consumer |
| Local dimming | Yes |
| Display technology | LED |
| RMS rated power | 20 W |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| DVI port | No |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | No |
| Power supply type | Internal |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Viewable size, horizontal | 94.1 cm |
| Viewable size, vertical | 52.9 cm |
| Panel mounting interface | 200 x 200 mm |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDCP version | 2.2 |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Game mode | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Colour gamut | 95% |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| VESA Adaptive Sync support | No |
| Game features | Super Ultrawide GameView |
| Operating system installed | Tizen |
| Adaptive Sound Control (ASC) | Yes |
| Built-in KVM switch | No |
| Picture-in-Picture | No |
| Black eQualizer function | No |
| Low input lag | No |
| Sound mirroring | Yes |
| TV Plus | Yes |
| Wireless Dex support | Yes |
| Tap view | Yes |
| Universal guide | Yes |
| Multi View | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | No |
| Daisy chain | No |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Yes |
| Eco Saving Plus | No |
| Image size | Yes |
| Wireless display | Yes |
| Gray balance | No |
| Workspace | Yes |
| Uniformity correction | No |
| Virtual AIM point | Yes |
| Web service | Microsoft 365 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega DCR |
| Tilt angle range | -2 – 20° |
| Contrast ratio (dynamic) | 1000000:1 |
| Refresh rate optimizor | No |
| Power consumption (DPMS) | 0.5 W |
| Disclaimer | No |
| Feet colour | Black |
| Quantum dot color technology | Yes |
| My contents | No |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Far-field voice interaction | Yes |
| Factory calibration report | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 54 kWh |
| Display brightness (min) | 300 cd/m² |
| Smart calibration | Yes |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 105 kWh |
| Contrast ratio (typical) | 4250:1 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Smart features | Screen sound to mobile |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1391322 |
| Width (with stand) | 960.8 mm |
| Depth (with stand) | 254.1 mm |
| Height (with stand) | 635 mm |
| Weight (with stand) | 11.7 kg |
| Width (without stand) | 960.8 mm |
| Depth (without stand) | 37.9 mm |
| Height (without stand) | 563.3 mm |
| Weight (without stand) | 9.2 kg |
| Video colour modes | Dynamic, Entertain, Graphic, Standard |
| Factory tunning | Yes |
| Destinat pentru | |
| Auto source switch+ | No |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LED, VA |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 400 |
| Luminozitate ecran (min) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 4250:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 1000000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega DCR |
| Rată maximă de reîmprospătare | 144 |
| Optimizator de rată de împrospătare | Nu |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1 miliarde de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 94,1 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 52,9 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 600, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 95 |
| Tehnologie color Quantum dot | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| Caracteristici joc | Unghi foarte larg GameView |
| Caracteristici smart | Sunetul de pe ecran pe mobil |
| Sistem de operare | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10 |
| Puterea RMS | 20 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Control Adaptativ Sunet (ASC) | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Consumator |
| Culoarea produsului | Negru, Alb |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Intrare audio | Nu |
| Ieșire căști | Da |
| Comutator KVM încorporat | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| WiFi | Da |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 200 x 200 |
| Montare pe perete | Da |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Pivot | Nu |
| Rotire | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -2 – 20 |
| Imagine în imagine | Nu |
| Funcție Black eQualizer | Nu |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 54 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 105 |
| Consum de energie (tipic) | 54,4 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 960,8 |
| Adâncime (cu stand) | 254,1 |
| Înălţime (cu stand) | 635 |
| Lățime (fără stand) | 960,8 |
| Adâncime (fără stand) | 37,9 |
| Înălțime (fără stand) | 563,3 |
| Greutate | 11,7, 9,2 |
| Lăţime de ambalaj | 1233 |
| Adâncimea de ambalaj | 153 |
| Înălţime de ambalaj | 667 |
| Greutatea pachetului | 16,1 |
| Cabluri incluse | DisplayPort |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Întârziere low input | Nu |
| Tehnologie sound mirroring (redare sunet de pe un alt dispozitiv) | Da |
| TV Plus | Da |
| Se poate utiliza cu Samsung Bixby | Da |
| Suportă Wireless Dex | Da |
| Tap view | Da |
| Interacțiune prin voce de la distanță | Da |
| Ghidaj universal | Da |
| Multi View/Vizionare simultană | Da |
| Reglare luminozitate locală | Da |
| Consum (DPMS) | 0,5 |
| Picture-by-Picture (PbP) | Nu |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Topologie liniară | Nu |
| Moduri culoare video | Dinamice, Entertain, Grafic, Standard |
| Funcție imagine adaptivă | Da |
| Calibrare smart | Da |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Da |
| Economisire Eco Plus | Nu |
| Dimensiune imagine | Yes |
| Afișaj fără fir | Da |
| Balans de gri | No |
| Declinarea responsabilității | Nu |
| Setări din fabrică | Da |
| Comutator sursă automat | Nu |
| Off Timer Plus | Da |
| Spațiu de lucru | Da |
| Raport de calibrare din fabrică | Da |
| Corecție de uniformitate | Nu |
| Punct de țintire virtual | Da |
| Serviciu Web | Microsoft 365 |
| Conținutul meu | Nu |
| Certificate de conformitate | UL |










































