Monitor Samsung 49″ LS49FG910EUXEN, Curvature: 1000R, Diagonal (inch): 49, Diagonal (cm): 124, Aspect ratio: 32:9, Panel: VA, Resolution: 5120×1440, Refresh Rate: 144Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 2500:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 92%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -2/+11, HAS: 120mm, Swivel: -15/15, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x2 USB-A/x1 USB-B, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Samsung 49" LS49FG910EUXEN, Curvature: 1000R, Diagonal (inch): 49, Diagonal
3.937,53 lei TVA inclus.
Samsung G91F, 124,5 cm (49″), 5120 x 1440 Pixel, Dual QHD, LCD, 1 ms, Negru
16 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Wi-Fi | No |
| Ethernet LAN | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI version | 2.1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Market positioning | Gaming |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Power supply type | Internal |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Display brightness (min) | 280 cd/m² |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Stand type | HAS stand |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Image size | Y |
| Off Timer Plus | Yes |
| Ecran Curbat: | Da |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Colour gamut | 92% |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Auto source switch+ | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| Rezoluție monitor | 5120 x 1440 |
| Rata de aspect | 32:9 |
| Native aspect ratio | 32:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega DCR |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 45 kWh |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Screen curvature rating | 1000R |
| Feet colour | Black |
| Contrast ratio (typical) | 2500:1 |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| Factory calibration report | Yes |
| Game features | Super Arena Gaming UX |
| On Screen Display (OSD) | No |
| Height (without stand) | 363.5 mm |
| Digital signal format system | Not supported |
| LED backlight | No |
| Viewable size, horizontal | 119.2 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Tilt angle range | -2 – 11° |
| Width (with stand) | 1147.6 mm |
| Depth (with stand) | 420.5 mm |
| Height (with stand) | 568.4 mm |
| Weight (with stand) | 15.6 kg |
| Width (without stand) | 1147.6 mm |
| Depth (without stand) | 293.8 mm |
| Weight (without stand) | 10.6 kg |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Curved |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Destinat pentru | |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 118 kWh |
| Built-in speaker(s) | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Built-in microphone | No |
| Cables included | DisplayPort, Power |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 40 °C |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Package depth | 481 mm |
| Brand specific technologies | Black Equalizer |
| Display diagonal | 124.5 cm (49) |
| Display resolution | 5120 x 1440 pixels |
| HD type | Dual QHD |
| Power consumption (typical) | 45 W |
| Power consumption (max) | 180 W |
| Package width | 1265 mm |
| Package height | 343 mm |
| Package weight | 20.6 kg |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie |








