Monitor ViewSonic 23.8″ VX24G1-HD, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 180Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 79%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor ViewSonic 23.8" VX24G1-HD, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60,
463,64 lei TVA inclus.
Viewsonic VX24G1-HD, 61 cm (24″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, Negru
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Audio output | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Weight (without stand) | 2.5 kg |
| DisplayPort | Da |
| Surface hardness | 3H |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP version | 2.2 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Pixel Pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Digital vertical frequency | 48 – 180 Hz |
| Energy efficiency class (HDR) | E |
| Weight (with stand) | 2.7 kg |
| sRGB coverage (typical) | 111% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NTSC coverage (typical) | 79% |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| AMD FreeSync | No |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Destinat pentru | |
| Pallet gross length | 100 cm |
| Pallet gross height | 2.23 m |
| Digital horizontal frequency | 51 – 210 kHz |
| Width (with stand) | 542.1 mm |
| Width (without stand) | 542.1 mm |
| Depth (without stand) | 45.6 mm |
| Height (without stand) | 322.4 mm |
| Depth (with stand) | 201.1 mm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 61 cm |
| HD type | Full HD |
| Package weight | 4 kg |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package depth | 122 mm |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 23 W |
| Power consumption (max) | 26 W |
| Package height | 41.5 mm |
| Weight | 29 kg |
| Package width | 602 mm |
| Height (with stand) | 416.7 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8528521000 |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie |




