Monitor ViewSonic 34″ VX3418C-2K, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86.36, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 180Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 4000:1, Contrast (dynamic): 80M:1, Viewing angle: 178/178, Colours: 16.7M, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+10, HAS: 120mm, Swivel: 30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x2, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor ViewSonic 34" VX3418C-2K, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal
1.547,46 lei TVA inclus.
Viewsonic VX3418C-2K, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, UltraWide Quad HD, Negru
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Pallet gross width | 120 cm |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| RMS rated power | 10 W |
| Weight (without stand) | 5.7 kg |
| Flicker-free technology | Yes |
| G-Sync | Da |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| sRGB coverage (typical) | 104% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Width (with stand) | 808 mm |
| Width (without stand) | 808 mm |
| Weight (with stand) | 6.6 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 47 kWh |
| Depth (with stand) | 289.4 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Screen shape | Curved |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Height (without stand) | 363.9 mm |
| Destinat pentru | |
| Pallet gross length | 100 cm |
| Depth (without stand) | 116.9 mm |
| Swivel angle range | 0 – 60° |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Package depth | 170 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (typical) | 47 W |
| Package weight | 8.8 kg |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Weight | 6.6 kg |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Package width | 990 mm |
| Power consumption (max) | 51 W |
| Display diagonal (metric) | 87 cm |
| Package height | 472 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8528521000 |
| Pallet gross height | 2.02 m |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie |










