MSI MAG 272UP QD-OLED X24. Display diagonal: 67.3 cm (26.5″), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: QD-OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
MSI MAG 272UP QD-OLED X24. Display diagonal: 67.3 cm (26.5"),
3.932,23 lei TVA inclus.
10 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
SKU: MAG 272UP QD-OLED X24
Categorie: Monitoare
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Headphone out | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| DisplayPort version | 1.4a |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Width (without stand) | 610.3 mm |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| USB Power Delivery up to | 15 W |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Screen shape | Flat |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Tip panel | OLED |
| Vertical scan range | 48 – 240 Hz |
| Display brightness (peak) | 450 cd/m² |
| Response time | 0.03 ms |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Weight (with stand) | 8 kg |
| Adobe RGB coverage | 98% |
| sRGB coverage (typical) | 138% |
| Pixel Pitch | 0.2292 x 0.2292 mm |
| Viewable size, horizontal | 59 cm |
| DCI-P3 coverage | 99% |
| Height (with stand) | 532 mm |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Viewable size, vertical | 33.3 cm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Frameless design | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Display technology | QD-OLED |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Headphone outputs | 1 |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| DC-in jack | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power |
| Warranty-Period | 3 year(s) |
| Package type | Box |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package width | 820 mm |
| Package weight | 11.1 kg |
| Package depth | 169 mm |
| Display diagonal | 6.73 cm (2.65) |
| Depth (with stand) | 241.9 mm |
| Depth (without stand) | 69.2 mm |
| Horizontal scan range | 31.2 – 565.42 kHz |
| Width (with stand) | 310.3 mm |
| Height (without stand) | 532 mm |
| Package height | 513 mm |
| Producator | MSI |
| Garantie |



