CANON IMAGEFORCE 1643F MONO LASER MFP, Format A4, Functii: Print, Copy, Scan, Fax, Procesor 1.6Ghz, Memorie: 2.0gb RAM, Stocare: 64GB eMMC, Viteza printare: 43ppm, Duplex automat, Rezolutie: 1200 x 1200 dpi, Limbaje printare: UFR II, PCL6, PCL5*, Adobe® PostScript®3TM, Copiere: viteza 43ppm, FPO: 6.3sec., Rezolutie: 600 x 600dpi, Copii multiple: 9999 copii, Zoom: 25%-400%, Scan: DADF (duplex), Rezolutie: 600 x 600dpi, Dimensiuni max: 216 x 355.6 mm, Fax Super G3: 33.6 kbps, Rezolutie: 400×400, memorie: 512 pagini, Capacitate hartie: Standard 650 coli, max. 2300 coli, Dimensiuni: 480 mm x 518 mm x 458 mm, 24.5kg, Touchscreen 7″, Interfata: USB, Retea, WI-FI, Consumabile: TONER T06 (20.500 pagini),nu este inclus, se comanda separat, Optionale: Paper Feeder PF-C1, Plain Pedestal Type-V2, Plain Pedestal Type-AB1, MiCard Attachment Kit-B1.
CANON IMAGEFORCE 1643F MONO LASER MFP, Format A4, Functii:
4.308,68 lei TVA inclus.
5 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Display | LCD |
| Market positioning | Business |
| Ethernet LAN | Yes |
| Internal storage capacity | 64 GB |
| Storage media | eMMC |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| Speed dialling | Yes |
| Internal memory | 2000 MB |
| Colour display | Yes |
| Printing | Mono printing |
| Scanning | Mono scanning |
| Printing colours | Black |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex copying | Yes |
| Duplex scanning | Yes |
| Modem speed | 33.6 Kbit/s |
| Power consumption (sleep) | 0.8 W |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Faxing | Mono faxing |
| Maximum copy resolution | 600 x 600 DPI |
| Copier resize | 25 – 400% |
| Scanner type | ADF scanner |
| Print technology | Laser |
| Copying | Mono copying |
| N-in-1 copy function | Yes |
| ID-card copy function | Yes |
| Number of print cartridges | 1 |
| Duplex functions | Copy, Print, Scan |
| Maximum number of copies | 9999 copies |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Secure printing | Yes |
| Total output capacity | 150 sheets |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 10 |
| MF-Format | A4 |
| MAXIMUM-RESOLUTION | 1200 x 1200 DPI |
| Paper tray media weight | 60 – 120 g/m² |
| Watermark printing | Yes |
| Maximum input capacity | 2300 sheets |
| Total input capacity | 650 sheets |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 43 ppm |
| Multi-Purpose Tray media weight | 60 – 200 g/m² |
| Poster printing function | Yes |
| Fax memory | 512 pages |
| Mod imprimare | Monocrom |
| Format | |
| Resolutie maxima imprimare: | 1200 x 1200 DPI |
| Alimentator automat: | Da |
| ADF | Yes |
| Color-or-Mono | Black&White |
| Monthly-Volume | max-50.000pgs |
| Conectivitate: | |
| MF-Interface | USB+LAN+WLAN |
| Duplex | Automatic |
| Fax | Yes |
| Bitmap fonts | Roman |
| Server operating systems supported | Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Volum lunar imprimare | intre 10.001 si 50.000 de pagini |
| Printer fonts | Bitmap |
| Built-in processor | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Direct printing | Yes |
| Product colour | White |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Built-in display | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 30 °C |
| Width | 480 mm |
| Display diagonal | 17.8 cm (7) |
| Power consumption (max) | 1400 W |
| Weight | 24.5 kg |
| Height | 458 mm |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.38 kWh/week |
| Viteza imprimare | 43ppm |
| Scan to | Network folder, USB, Cloud |
| Page description languages | UFRII, PCL 6, PostScript 3 |
| Paper tray media types | Plain paper, Recycled paper, Envelopes, Letterhead, Labels, Bond paper, Heavy paper |
| Envelopes sizes | Com-10, DL, Monarch, 10, C5 |
| Power consumption (printing) | 522 W |
| Power consumption (standby) | 12.2 W |
| Depth | 518 mm |
| Producator | CANON |
| Garantie |










