CANON IR2945I Multifunctional Mono A3, viteza printare: 45ppm, A3 22ppm, Rezolutie printare: 1200x1200dpi, Functii-(Tiparire, Copiere, trimitere, FAX optional), Procesor: 1.6Ghz Dual Core, Display: 7″ Touchscreen, Memorie RAM: 2 Gb, Stocare: standard 64GB eMMC, Optional: 256GB SSD, Interfata: USB, Retea, WI-FI, Alimentare hartie: standard 1200 coli, max. 2300 coli, Limbaje de printare: Standard: UFRII, PCL6, optional Adobe® PostScript®3TM, Duplex, Viteza copiere: 45ppm A4, 22ppm A3, Rezolutie copiere: 600x600dpi, copii multiple: 999, DADF 100 coli, Send to: E-mail/Internet FAX (SMTP), SMB3.1.1, FTP, WebDAV,Standarde mediu: Blue Angel, nu se livreaza cu toner inclus, Consumabile (se comanda separat)-C-EXV 67 Black 33k pagini, Optionale:Cassette Feeding Unit-AW1, Super G3 FAX BD-BN1.
CANON IR2945I Multifunctional Mono A3, viteza printare: 45ppm, A3 22ppm,
20.870,75 lei TVA inclus.
Canon imageRUNNER 2945i, Cu laser, Imprimare mono, 1200 x 1200 DPI, A4, Imprimare directă, Negru, Alb
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Display | LCD |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Processor cores | 2 |
| Market positioning | Business |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Internal storage capacity | 64 GB |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| Speed dialling | Yes |
| Internal memory | 2000 MB |
| Colour display | Yes |
| Printing | Mono printing |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Printing colours | Black |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex copying | Yes |
| Scanning | Colour scanning |
| Duplex scanning | Yes |
| Modem speed | 33.6 Kbit/s |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Faxing | Mono faxing |
| Maximum copy resolution | 600 x 600 DPI |
| Copier resize | 25 – 400% |
| Print technology | Laser |
| Copying | Mono copying |
| ID-card copy function | Yes |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5 |
| Number of print cartridges | 1 |
| Duplex functions | Copy, Print, Scan |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Secure printing | Yes |
| Maximum number of copies | 999 copies |
| Total output capacity | 250 sheets |
| MAXIMUM-RESOLUTION | 1200 x 1200 DPI |
| Watermark printing | Yes |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria Print Service |
| Maximum input capacity | 2300 sheets |
| Total input capacity | 1200 sheets |
| Processor frequency | 1600 MHz |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 22 ppm |
| Poster printing function | Yes |
| Time to first copy (black, normal) | 5.3 s |
| Maximum scan area | 297 x 431.8 mm |
| Scan to | Network folder, USB |
| Fax memory | 30000 pages |
| Page description languages | PCL 6, UFRII |
| Maximum output capacity | 645 sheets |
| Paper tray media weight | 52 – 256 g/m² |
| Multi-Purpose Tray media weight | 52 – 300 g/m² |
| Power consumption (copying) | 666 W |
| Mod imprimare | Monocrom |
| Format | |
| Resolutie maxima imprimare: | 1200 x 1200 DPI |
| Alimentator automat: | Da |
| Conectivitate: | |
| Fax | Da |
| Volum lunar imprimare | intre 10.001 si 50.000 de pagini |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Direct printing | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black, White |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 30 °C |
| Control type | Touch |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Display diagonal | 17.8 cm (7) |
| Weight | 6.6 kg |
| Depth | 565 mm |
| Power consumption (max) | 1500 W |
| Power consumption (standby) | 28.1 W |
| Width | 687 mm |
| Height | 891 mm |
| Tehnologie tipărire | Cu laser |
| Producator | CANON |
| Imprimare color | Imprimare mono |
| Garantie | |
| Rezoluţia maximă | 1200 x 1200 |
| Viteza imprimare | 45, peste 41 ppm |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A3) | 22 |
| Tipărire watermark | Da |
| Secure de imprimare | Da |
| Funcție tipărire poster | Da |
| Duplex | Da |
| Copiere | Copiere mono |
| Rezoluţie maximă de copiere | 600 x 600 |
| Timp până la prima copie (negru, normal) | 5,3 |
| Numărul maxim de copii | 999 |
| Redimensionare copiere | 25 – 400 |
| Funcție copiere card-ID | Da |
| ADF | Da |
| Scanare | Scanare color |
| Rezoluţia optică de scanare | 600 x 600 |
| Suprafață maximă scanare | 297 x 431,8 |
| Tip scaner | Scaner plat |
| Scanează către | Network folder, USB |
| Trimitere faxuri | Trimitere fax mono |
| Viteză modem | 33,6 |
| Memorie fax | 30000 |
| Apelarea rapidă | Da |
| Funcții duplex | Copie, Imprimă, Scanare |
| Număr cartușe de tipărire | 1 |
| Culori imprimare | Negru |
| Limbi pagină descriere | PCL 6, UFRII |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 1200 |
| Capacitate totală ieșire | 250 |
| Capacitate maximă de alimentare | 2300 |
| Capacitate maximă de ieşire | 645 |
| Format hârtie | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie de scris (bond), Hârtie cretată, Plicuri, Antet, Hârtie simplă, Cărți poștale, Pre-imprimat, Hârtie reciclată, Hârtie groasă |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A5 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B5 |
| Greutate tavă hârtie imprimare | 52 – 256 |
| Multi-Purpose Tray greutate mass-media | 52 – 300 |
| Imprimare directă | Da |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 3 |
| WiFi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Tehnologia cablării | 10/100/1000Base-T(X) |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria Print Service |
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecventa procesor | 1600 |
| Nuclee procesor | 2 |
| Culoarea produsului | Negru, Alb |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Diagonala display | |
| Tipul de control | Tactil |
| Afișaj color | Da |
| Consum de energie (max) | 1500 |
| Consum de energie (la copiere) | 666 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 28,1 |
| Tensiune AC intrare | 220 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50 – 60 |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Sisteme de operare server suportate | Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 30 |
| Lățime | 687 |
| Adâncime | 565 |
| Înălţime | 891 |
| Greutate | 66 |












