Multifunctional laser color Canon imageRUNNER C3326i, dimensiune A3 (Printare, Copiere, Scanare, Fax Optional), duplex, viteza imprimare 26ppm A4 / 15ppm A3, rezolutie printare 1200dpi × 1200dpi, , procesor 1.6GHz, memorie 2GB RAM, alimentare hartie 100 + 550 + 550 coli, alimentare hartie maxim 2300 coli, limbaj de printare UFR II, PCL 6 (Standard), Genuine Adobe PostScript Level 3 (Optional), viteza copiere 26ppm A4/15ppm A3, rezolutie copiere 600X600dpi, max 999 copii, zoom 25-400% (1% increment), DADF ,scan to usb, display LCD touch color 17.8cm, interfata USB 2.0, 1000Base-T/100Base- TX/10Base-T, Wireless LAN (IEEE 802.11 b/g/n), consumabile: C-EXV65 BK/C/M/Y – se comanda separat, optionale: Cassette Feeding Unit-AW1, Plain Pedestal Type-S3, Inner Finisher-L1, Copy Tray- T2, Inner 2way Tray-M1, Inner 2/4 Hole Puncher-D1, Inner 4 Hole Puncher- D1, Media Adjustment kit-A1, Super G3 FAX Board-BN1, Optional Data Storage Kit-A1 Pentru minima functionare se va comanda OBLIGATORIU cu tonere,Plain Pedestal Type-S3 sau Cassette Feeding Unit-AW1, costurile de instalare nu sunt incluse.
Multifunctional laser color Canon imageRUNNER C3326i, dimensiune A3 (Printare, Copiere,
13.412,40 lei TVA inclus.
Canon imageRUNNER C3326i, Cu laser, Imprimare color, 1200 x 1200 DPI, A3, Imprimare directă, Negru, Gri
30 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
|---|---|
| Processor cores | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) ports quantity | 1 |
| Market positioning | Business |
| Storage media | SSD |
| Ethernet LAN | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Printing | Colour printing |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex printing mode | Auto |
| Copying | Colour copying |
| Duplex copying | Yes |
| Scanning | Colour scanning |
| Duplex scanning | Yes |
| Duplex scanning mode | Auto |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Multi-Purpose tray input capacity | 100 sheets |
| Maximum copy resolution | 600 x 600 DPI |
| Maximum copy size | A3 |
| Copier resize | 25 – 400% |
| Maximum ISO A-series paper size | A3 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A3, A4, A5 |
| Power consumption (sleep) | 1 W |
| Print technology | Laser |
| Total number of input trays | 3 |
| N-in-1 copy function | Yes |
| ID-card copy function | Yes |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B4, B5 |
| Number of print cartridges | 1 |
| Duplex functions | Copy, Print, Scan |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Paper tray 1 input capacity | 550 sheets |
| Paper tray 2 input capacity | 550 sheets |
| Secure printing | Yes |
| Maximum number of copies | 999 copies |
| Total output capacity | 250 sheets |
| Optional connectivity | Wireless LAN |
| MAXIMUM-RESOLUTION | 1200 x 1200 DPI |
| Watermark printing | Yes |
| Envelopes sizes | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria Print Service |
| Maximum input capacity | 2300 sheets |
| Server operating systems supported | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Sound power level (printing) | 69 dB |
| Sustainability certificates | Blue Angel |
| Total input capacity | 1200 sheets |
| Processor frequency | 1600 MHz |
| Document formats supported | PDF, XPS |
| Scan drivers | TWAIN, WIA |
| Poster printing function | Yes |
| Page description languages | PCL 6, UFRII |
| Paper tray media weight | 52 – 256 g/m² |
| Multi-Purpose Tray media weight | 52 – 300 g/m² |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.32 kWh/week |
| Mod imprimare | Color |
| Format | |
| Resolutie maxima imprimare: | 1200 x 1200 DPI |
| Alimentator automat: | Da |
| Volum lunar imprimare | N/A |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Warm-up time | 4 s |
| Time to first copy (black, normal) | 7 s |
| Time to first copy (colour, normal) | 8.7 s |
| Book copy function | Yes |
| Scan to | Cloud, FTP, Fax, Network folder, SMB, USB |
| Fax resolution (black) | 400 x 400 DPI |
| Printer fonts | Barcode, Bitmap, PCL, PostScript |
| Maximum output capacity | 650 sheets |
| Maximum print size | 320 x 457.2 mm |
| Internal memory | 6400 MB |
| Sound pressure level (printing) | 46 dB |
| Other operating systems supported | ChromeOS, iOS |
| Conectivitate: | |
| Fax | Da |
| Display | TFT |
| Direct printing | Yes |
| Product colour | Black, Grey |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 30 °C |
| Control type | Touch |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Display diagonal | 17.8 cm (7) |
| Width | 565 mm |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS, iPadOS |
| Power consumption (max) | 1500 W |
| Height | 891 mm |
| Image formats supported | EPS, JPEG, TIFF |
| Power consumption (standby) | 44 W |
| Depth | 687 mm |
| Weight | 74.7 kg |
| Moduri de imprimare față-verso | Auto |
| Producator | CANON |
| Tehnologie tipărire | Cu laser |
| Garantie | |
| Imprimare color | Imprimare color |
| Rezoluţia maximă | 1200 x 1200 |
| Viteza imprimare | 21-30 ppm, 26 |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A3) | 15 |
| Timp de încălzire | 4 |
| Tipărire watermark | Da |
| Secure de imprimare | Da |
| Funcție tipărire poster | Da |
| Duplex | Da |
| Copiere | Copiere color |
| Rezoluţie maximă de copiere | 600 x 600 |
| Mărime maximă copie | A3 |
| Timp până la prima copie (negru, normal) | 7 |
| Timp până la prima copie (color, normal) | 8,7 |
| Numărul maxim de copii | 999 |
| Redimensionare copiere | 25 – 400 |
| Funcție copiere N-in-1 | Da |
| Funcție copiere cărți | Da |
| Funcție copiere card-ID | Da |
| ADF | Da |
| Mod scanare duplex | Auto |
| Scanare | Scanare color |
| Rezoluţia optică de scanare | 600 x 600 |
| Tip scaner | Scaner plat |
| Scanează către | Cloud, FTP, Fax, Network folder, SMB, USB |
| Formatele de imagine suportate | EPS, JPEG, TIFF |
| Formate de documente suportate | PDF, XPS |
| Drivere de scanare | TWAIN, WIA |
| Rezoluție fax (negru) | 400 x 400 |
| Funcții duplex | Copie, Imprimă, Scanare |
| Număr cartușe de tipărire | 1 |
| Culori imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Limbi pagină descriere | PCL 6, UFRII |
| Caractere imprimantă | Cod de bare, Bitmap, PCL, PostScript |
| Număr total tăvi intrare | 3 |
| Capacitate totală intrare | 1200 |
| Capacitate totală ieșire | 250 |
| Capacitate intrare tavă hârtie 1 | 550 |
| Capacitate intrare tavă hârtie 2 | 550 |
| Tavă utilizări multiple | Da |
| Capacitate tavă multifuncțională | 100 |
| Capacitate maximă de alimentare | 2300 |
| Capacitate maximă de ieşire | 650 |
| Format hârtie | A3 |
| Mărimea maximă de tipărire | 320 x 457.2 mm |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie de scris (bond), Hârtie cretată, Plicuri, Etichete, Antet, Hârtie simplă, Hârtie reciclată, Hârtie subțire, Folii transparente |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A3, A4, A5 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B4, B5 |
| Dimensiuni plicuri | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Greutate tavă hârtie imprimare | 52 – 256 |
| Multi-Purpose Tray greutate mass-media | 52 – 300 |
| Imprimare directă | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Conectivitate opţională | LAN wireless |
| Ethernet LAN | Da |
| Tehnologia cablării | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria Print Service |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Suport media de stocare | SSD |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecventa procesor | 1600 |
| Nuclee procesor | 2 |
| Nivel intensitate sunet (imprimare) | 46 |
| Nivel sunet (imprimare) | 69 |
| Culoarea produsului | Negru, Gri |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | TFT |
| Diagonala display | |
| Tipul de control | Tactil |
| Consum de energie (max) | 1500 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 44 |
| Consum de energie (în repaos) | 1 |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 0,32 |
| Tensiune AC intrare | 220 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50 – 60 |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Sisteme de operare server suportate | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Sisteme mobile de operare suportate | Android, iOS, iPadOS |
| Alte sisteme de operare suportate | ChromeOS, iOS |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 30 |
| Certificate de sustenabilitate | Blue Angel |
| Lățime | 565 |
| Adâncime | 687 |
| Înălţime | 891 |
| Greutate | 74,7 |







