Multifunctional laser color Lexmark CX963se Copiere color/Imprimare color/Scanare color/Fax color/Trusted Platform Module, Dimensiune;A3, Ecran tactil color Lexmark din clasa e-Task de 10 inchi (25 cm), Viteza imprimare si copiere pana la 55 ppm, Rezolutie: monocrom: 1200 x 1200 dpi, 4800 Color Quality, Color: 4800 Color Quality, 1.200 x 1.200 dpi, Duplex integrat,DADF, ADF pana la 300 coli, Tava alimentare de 500 coli + 150 Multipurpose feeder, maxim 4750 coli, tava iesire 500 coli, maxim 2650 coli, greutate hartie 60 – 300 g/mp, Volum recomandat 7k-50 k pagini pe luna cu maxim 270 k pagini, Procesor Quad Core, 1.2 GHz, Memorie 4 GB cu maxim 4 GB, Interfata Direct USB, Ethernet, Wireless, Se livreaza cu consumabile de 15 K negru si 12 k color, Foloseste ulterior 77L20K0, 77L20Y0, 77L20C0, 77L20M0, 77L2HK0, 77L2HC0, 77L2HM0, 77L2HY0
Multifunctional laser color Lexmark CX963se Copiere color/Imprimare color/Scanare color/Fax color/Trusted
43.986,32 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Processor cores | 4 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Internal memory | 4 MB |
| Processor frequency | 1200 MHz |
| Colour display | Yes |
| Printing | Colour printing |
| Duplex printing | Yes |
| Copying | Colour copying |
| Duplex copying | Yes |
| Scanning | Colour scanning |
| Duplex scanning | Yes |
| Scanner type | Flatbed & ADF scanner |
| Number of print cartridges | 4 |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Total number of input trays | 2 |
| Auto document feeder (ADF) | Yes |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Copier resize | 25 – 400% |
| Scan to | E-mail, FTP, Network folder, PC, USB |
| Total output capacity | 500 sheets |
| Print technology | Laser |
| Duplex functions | Copy, Print, Scan |
| Paper tray 1 input capacity | 550 sheets |
| Multi-Purpose tray input capacity | 150 sheets |
| Maximum number of input trays | 4 |
| Sound pressure level (printing) | 51 dB |
| Power consumption (sleep) | 1.2 W |
| Maximum scan resolution | 600 x 600 DPI |
| Print resolution black | 1200 x 1200 DPI |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Market positioning | Workgroup |
| MAXIMUM-RESOLUTION | 1200 x 1200 DPI |
| Management protocols | DHCP, APIPA (AutoIP), mDNS, BOOTP, WINS, DDNS, DNS, ARP |
| Operating altitude | 0 – 2896 m |
| Sound pressure level (duplex printing) | 53 dB |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| Time to first page (black, normal) | 7.1 s |
| Print resolution colour | 1200 x 1200 DPI |
| Sound pressure level (copying) | 52 dB |
| Optical scanning resolution | 300 x 300 ppi |
| Printer fonts | PCL, PPDS, PostScript, Scalable |
| Page description languages | PCL 5, PCL 6, PCLm, PDF 1.7, PPDS, PostScript 3 |
| Maximum scan area | 297 x 432 mm |
| JIS B-series sizes (B0...B9) | B4, B5 |
| Mod imprimare | Color |
| Format | |
| Viteza imprimare | peste 41 ppm |
| Resolutie maxima imprimare: | 1200 x 1200 DPI |
| Alimentator automat: | Da |
| Volum lunar imprimare | peste 50.001 pagini |
| Paper tray media weight | 60 – 300 g/m² |
| ADF | Yes |
| MF-Format | A3 |
| Color-or-Mono | Color |
| Conectivitate: | |
| Supported network protocols (IPv4) | IPSEC |
| Duplex | Automatic |
| Time to first page (colour, normal) | 8.2 s |
| Time to first copy (black, normal) | 8.5 s |
| Time to first copy (colour, normal) | 9.5 s |
| Scan speed (colour) | 120 ppm |
| Scan speed (black) | 120 ppm |
| Duplex scan speed (colour) | 240 ppm |
| Duplex scan speed (black) | 240 ppm |
| Document formats supported | DOCX, PDF, RTF, TXT |
| Maximum duty cycle | 270000 pages per month |
| Recommended duty cycle | 7000 – 50000 pages per month |
| Total input capacity | 700 sheets |
| Auto document feeder (ADF) input capacity | 300 sheets |
| Auto document feeder (ADF) output capacity | 300 sheets |
| Maximum input capacity | 4750 sheets |
| Maximum output capacity | 2650 sheets |
| Paper tray media types | Art paper, Card stock, Envelopes, Glossy paper, Labels, Plain paper |
| Non-ISO print media sizes | Executive, Folio, Hagaki card, Ledger (media size), Legal, Oficio, Statement |
| Envelopes sizes | 7 3/4, 9, 10, B5, C4, C5, DL |
| Multi-Purpose Tray media weight | 60 – 300 g/m² |
| Security algorithms | 802.1x RADIUS, IPSec, LEAP, MD5, MSCHAPv2, PEAP, SNMPv3, TLS, TTLS, WPA, WPA2-Personal |
| Sound pressure level (scanning) | 50 dB |
| Sound power level (standby) | 15 dB |
| Sustainability certificates | Blue Angel, ENERGY STAR, EPEAT Silver, ErP |
| Included cartridge capacity (black) | 12000 pages |
| Monthly-Volume | ≥100.001pgs |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 55 ppm |
| Copy speed (black, normal quality, A4) | 55 cpm |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 55 ppm |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Built-in processor | Yes |
| Direct printing | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black, White |
| USB connector | USB Type-A / USB Type-B |
| Control type | Touch |
| Depth | 660 mm |
| Package width | 740 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 15 – 80% |
| Display diagonal | 25.4 cm (10) |
| Image formats supported | JPEG, JPG |
| Storage temperature (T-T) | 10 – 32.2 °C |
| Width | 592 mm |
| Height | 858 mm |
| Weight | 90.1 kg |
| Package depth | 785 mm |
| Package height | 1080 mm |
| Package weight | 110.5 kg |
| Duplex print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 55 ppm |
| Duplex print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 55 ppm |
| Copy speed (colour, normal quality, A4) | 55 cpm |
| Maximum internal memory | 4 MB |
| Power consumption (printing) | 812 W |
| Power consumption (ready) | 67 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.82 kWh/week |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie |




