EPSON DS-800WN DESKTOP A4 SCANNER, Rezolutie: 600 DPI x 600 DPI, Formate acceptate: A4 (21.0×29.7 cm), A5 (14.8×21.0 cm), A6 (10.5×14.8 cm), B6, A3 with stitching function, Letter, Business cards, Plastic cards, envelope, B4, B5, Letter Legal, Sursa lumina: ReadyScan LED technology, Color, Touchscreen, Diagonal:10,9 cm, Viteza scanare: 50ppm, Mono si color, Capacitate hartie: 100 coli, Duplex, Formate iesire: BMP, JPEG, TIFF, multi-TIFF, PDF, searchable PDF, secure PDF, PDF/A, PNG, Volum maxim zilnic: 8000 pagini, Interfata: USB, WI-FI, Dimensiuni: 296 x 212 x 217 mm, 3.7kg.
EPSON DS-800WN DESKTOP A4 SCANNER, Rezolutie: 600 DPI x 600
4.165,07 lei TVA inclus.
Epson WorkForce DS-800WN, 215,9 x 6096 mm, 600 x 600 DPI, 30 bit, 24 bit, 10 bit, 8 bit
4 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power consumption (standby) | 1.2 W |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Product colour | White |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Height | 217 mm |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Warranty-Period | 1 year(s) |
| Depth | 212 mm |
| Touchscreen | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Power consumption (typical) | 18 W |
| Power supply type | AC |
| Power consumption (PowerSave) | 5.6 W |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 60 °C |
| Input voltage | 100 – 240 V |
| Control type | Touch |
| Weight | 3.7 kg |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Duplex scanning | Yes |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B4, B5, B6 |
| Output greyscale depth | 8 bit |
| Output colour depth | 24 bit |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Auto document feeder (ADF) input capacity | 100 sheets |
| Operating relative humidity (H-H) | 15 – 80% |
| Input colour depth | 30 bit |
| Colour scanning | Yes |
| Letter | Yes |
| Legal | Yes |
| Maximum scan size | 215.9 x 6096 mm |
| Input greyscale depth | 10 bit |
| Scanner type | Sheet-fed scanner |
| Auto Document Feeder (ADF) media weight | 27 – 413 g/m² |
| Width | 296 mm |
| Ultrasonic sensor | Yes |
| Standard input capacity | 100 sheets |
| Built-in OCR | Yes |
| Scan file formats | BMP, JPEG, PDF, PNG, TIFF |
| Daily duty cycle (max) | 8000 pages |
| Scan to | Cloud, E-mail, Network folder, PC, USB |
| Duplex | Automatic |
| Tip senzor scanner: | N/A |
| Alimentator automat: | Da |
| Display | Da |
| Rezolutie scanare: | 600 x 600 DPI |
| Duplex scanare | Automat |
| Format scanner | A4 |
| Interfață scanner | USB + WLAN + LAN |
| Tip scanner | Sheetfed |
| Volum zilnic Scanare | 5001- 10.000 pagini |
| ADF scan speed (b/w, A4) | 50 ppm |
| Duplex ADF scan speed (b/w, A4) | 100 ipm |
| Scan-Format | A4 |
| Scan-Type | Sheetfed |
| Scan-Interface | USB+WLAN |
| Daily-Volume | max-10.000pgs |
| ADF scan speed (colour, A4) | 50 ppm |
| Duplex ADF scan speed (colour, A4) | 100 ipm |
| Display diagonal | 10.7 cm (4.2) |
| Scan drivers | ICA, ISIS, SANE, TWAIN, WIA |
| Scanner smart software features | Skip blank page function |
| Scanning media types supported | Business Card, Envelopes, Plastic Card |
| Storage relative humidity (H-H) | 25 – 60% |
| Producator | EPSON |
| Mărimea maximă de scanare | 215,9 x 6096 |
| Garantie | |
| Rezoluţia optică de scanare | 600 x 600 |
| Scanare color | Da |
| ADF | Da, Yes |
| Intensitate culoare intrare | 30 |
| Intensitate culoare ieșire | 24 |
| Adâncimea scării de griuri | 10 |
| Profunzime tonuri gri ieșire | 8 |
| Viteză scanare ADF (negru/alb, A4) | 50 |
| Viteză scanare ADF (color, A3) | 50 |
| Viteză scanare ADF față-verso (negru/alb, A4) | 100 |
| Viteză scanare ADF față-verso (color, A4) | 100 |
| Tip scaner | Sheet-fed scaner |
| Culoarea produsului | Alb |
| Ecran | LCD |
| Diagonala display | |
| Ecran tactil | Da |
| Tipul de control | Tactil |
| Ecran încorporat | Da |
| Scanare formate de fişier | BMP, JPEG, PDF, PNG, TIFF |
| Ciclu activitate zilnic (max) | 8000 |
| OCR încorporat | Da |
| Scanează către | Cloud, E-mail, Network folder, PC-ul, USB |
| Drivere de scanare | ICA, ISIS, SANE, TWAIN, WIA |
| Cititor cod de bare | Da |
| Senzor ultrasonic | Da |
| Caracteristici software inteligent scanner | Funcție sari pagina albă |
| Capacitate standard de alimentare | 100 |
| Capacitate tavă alimentare automată hârtie (ADF) | 100 |
| Tipuri suporturi media pentru scanare suportate | Carte de vizită, Plicuri, Card plastic |
| Format hârtie | A4 |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B4, B5, B6 |
| Letter | Da |
| Juridică | Da |
| Mass-media de greutate, auto alimentator de documente | 27 – 413 |
| Port USB | Da |
| Versiune USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| WiFi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Da |
| Tipul sursei de energie | AC |
| Consum de energie (tipic) | 18 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 1,2 |
| Consum energie (PowerSave) | 5,6 |
| Frecvență de intrare AC | 50 – 60 |
| Tensiunea de intrare | 100 – 240 |
| Lățime | 296 |
| Adâncime | 212 |
| Înălţime | 217 |
| Greutate | 3,7 |
| Cantitate per ambalaj | 1 |
| Software în grup | Document Capture Pro, Epson Scan 2 |
| Conținut pachet | Paper Alignment Plate, Carrier Sheet, Cleaning Kit |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Sisteme de operare Linux suportate | Da |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 – 35 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -25 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 15 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 25 – 60 |
| Perioadă de garanție | 1 |











