Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Tipul | Recipient deșeuri toner |
| Compatibilitate dispozitive | Imprimantă format mare |
| Compatibilitate de marca | Epson |
| Compatibilitate | – SureColor SC-T5400 – SureColor SC-T3400N – SureColor SC-T3400 – SureColor SC-P9000V – SureColor SC-P9000 Violet Spectro – SureColor SC-P9000 – SureColor SC-P9000 STD Spectro – SureColor SC-P9000 STD – SureColor SC-P8000 – SureColor SC-P8000 STD Spectro – SureColor SC-P8000 STD – SureColor SC-P7000V – SureColor SC-P7000 Violet Spectro – SureColor SC-P7000 – SureColor SC-P7000 STD Spectro – SureColor SC-P7000 STD – SureColor SC-P6000 – SureColor SC-P6000 STD Spectro – SureColor SC-P6000 STD |
| Culoarea produsului | Alb |
| Ţara de origine | China |
| Date logistice | |
| Produse per palet | 480 buc. |
| Lățime brută palet | 80 cm |
| Lungime brută palet | 120 cm |
| Înălțime brută palet | 177 cm |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 1 buc. |
| Produse per strat palet | 120 buc. |
| Produse per strat palet (UK) | 150 buc. |
| Produse per palet (UK) | 600 buc. |
| Lungime palet (UK) | 120 cm |
| Lățime palet (UK) | 100 cm |
| Înălțime palet (UK) | 177 cm |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |


