Toner HP CF380X, black, 4,4k, HP Laserjet Pro M476NW, HP LaserJetPro MFP M476DN, LaserJet Pro MFP M476DW, Nr.312.
Toner HP CF380X, black, 4,4k, HP Laserjet Pro M476NW, HP
740,46 lei TVA inclus.
HP Cartuş de toner LaserJet de capacitate extinsă 312X Negru, 4400 pagini, Negru, 1 buc.
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Toner-Color | Black |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| HP segment | Small medium business |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Print technology | Laser printing |
| Pallet gross weight | 171.7 g |
| Master (outer) cases per pallet layer | 27 pc(s) |
| Maximum number of stacking cartons | 36 pc(s) |
| Pallet weight (EU) | 239 g |
| Products per pallet (EU) | 243 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1149 mm |
| Pallet size (EU) | 1175 x 1000 x 1269 mm |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Black toner page yield | 4400 pages |
| OEM code | CF380X |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 125 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Depth | 109 mm |
| Package type | Box |
| Weight | 720 g |
| Package weight | 900 g |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | Japan |
| Package height | 125 mm |
| Layers per pallet | 9 pc(s) |
| Products per pallet | 168 pc(s) |
| Package depth | 109 mm |
| Total amount of recycled materials used for making | 17% |
| Package width | 385 mm |
| Width | 385 mm |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 25 °C |
| Compatibility | HP LaserJet Pro M476 |
| Toner-Capacity | ≤5.000pgs |
| Compatibilitate | HP LaserJet Pro M476 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 887111367754 |
| Cantitate per ambalaj | 1 |
| Producator | HP |
| Număr cartușe toner negru | 1 |
| Garantie | |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Înaltă (XL) |
| Randament pagină toner negru | 4400 |
| Tip consumabil | Original |
| Culori imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Cod OEM | CF380X |
| Cantitate pe cutie | 1 |
| Procentaj de material reciclat | 17 |
| Ţara de origine | Japonia |
| Segment HP | Afaceri mici medii |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 15 – 25 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 40 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 – 90 |
| Lățime | 385 |
| Adâncime | 109 |
| Înălţime | 125 |
| Greutate | 720 |
| Lăţime de ambalaj | 385 |
| Adâncimea de ambalaj | 109 |
| Înălţime de ambalaj | 125 |
| Greutatea pachetului | 900 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 5 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 887111367754 |
| Tehnologie tipărire | Imprimare laser |
| Cod UNSPSC | 44103103 |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1200 x 800 x 1149 |
| Palet dimensiuni (UE) | 1175 x 1000 x 1269 |
| Număr maxim cartoane stivuite | 36 |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet (EU) | 27 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Greutate brută palet | 171,7 |
| Greutate palet (EU) | 239 |
| Straturi per palet | 9 |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 21 |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 168 |
| Produse per palet | 168 |
| Produse per palet (EU) | 243 |












