Produs ideal pentru grupuri de lucru de 10-30 de persoane, care imprimă 2.000-14.000 pagini pe lună şi au nevoie de viteză, eficienţă energetică şi securitate a imprimării.
Contează pe cartuşele de toner originale HP cu JetIntelligence pentru a obţine pagini de calitate profesională la viteze ridicate, performanţe maxime de imprimare, plus opţiunile de cartuş de capacitate extinsă[1] şi tehnologia inovatoare antifraudă unică de la HP.
Toner HP CF471X
2.605,40 lei TVA inclus.
HP Cartuş de toner LaserJet original de capacitate extinsă 657X Cyan, 23000 pagini, Cyan, 1 buc.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| HP segment | Small medium business |
| Printing colours | Cyan |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Print technology | Laser printing |
| Maximum number of stacking cartons | 20 pc(s) |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Colour toner page yield | 23000 pages |
| Master (outer) cases per pallet layer | 14 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 70 pc(s) |
| Compatibility | HP 657 toner cartridges work with: HP LaserJet Enterprise M681, M682 |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1140.5 x 990.6 x 1104.9 mm (44.9 x 39 x 43.5) |
| Pallet weight (imperial) | 165.9 kg (365.8 lbs) |
| Pallet size (EU) | 1155 x 760 x 1104 mm |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Culoare toner | Cyan |
| Capacitate toner | 5001-10.000 pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height | 19.2 mm |
| Weight | 1.18 kg |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Depth | 163 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | Japan |
| Layers per pallet | 5 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 30 °C |
| Package depth | 163 mm |
| Width | 378 mm |
| Package width | 378 mm |
| Package height | 192 mm |
| Products per pallet | 90 pc(s) |
| Package weight | 16.2 kg |
| OEM code | CF471X |
| Pallet gross weight | 166.3 kg |
| Pallet weight (EU) | 134 kg |
| Compatibilitate | Cartuşele de toner HP 657 funcţionează cu: HP LaserJet Enterprise M681, M682 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894325501 |
| Cantitate per ambalaj | 1 |
| Producator | HP |
| Randament color | 23000 |
| Garantie | |
| Culori imprimare | Cyan |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Înaltă (XL) |
| Cod OEM | CF471X |
| Ţara de origine | Japonia |
| Segment HP | Afaceri mici medii |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 15 – 30 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 40 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 – 90 |
| Lățime | 378 |
| Adâncime | 163 |
| Înălţime | 192 |
| Greutate | 1,18 |
| Lăţime de ambalaj | 378 |
| Adâncimea de ambalaj | 163 |
| Înălţime de ambalaj | 192 |
| Greutatea pachetului | 1,62 |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 8 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894325501 |
| Tehnologie tipărire | Cu laser |
| Cod UNSPSC | 44103103 |
| Conţinut pachet | Cartuş de toner; ghid de reciclare |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1140 x 990 x 1104 |
| Dimensiuni palet (L x l x H) (imperial) | 1140,5 x 990,6 x 1104,9 |
| În greutate de paleţi (imperial) | 165,9 |
| Palet dimensiuni (UE) | 1155 x 760 x 1104 |
| Număr maxim cartoane stivuite | 20 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 18 |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet (EU) | 14 |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 90 |
| Straturi per palet | 5 |
| Produse per palet | 90 |
| Produse per palet (EU) | 70 |
| Greutate brută palet | 166,3 |
| Greutate palet (EU) | 134 |










