Toner HP W2073A, magenta, 700 pag, HP Color Laser 150a, HP Color Laser 150nw, HP Color Laser MFP 178nw, HP Color Laser MFP 179fnw.
Toner HP W2073A, magenta, 700 pag, HP Color Laser 150a,
283,65 lei TVA inclus.
HP Cartuş de toner laser original 117A Magenta, 700 pagini, Magenta, 1 buc.
1 în stoc (poate fi pre-comandat)
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| HP segment | Small medium business |
| Supply type | Single pack |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Printing colours | Magenta |
| Print technology | Laser printing |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Compatibility | HP 117 toner cartridges work with: HP Laser 150, 178, 179 |
| Colour toner page yield | 700 pages |
| Maximum number of stacking cartons | 30 pc(s) |
| Pallet gross width | 117.3 cm |
| Pallet gross height | 2.37 m |
| Pallet gross weight | 303 g |
| Master (outer) cases per pallet layer | 360 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1173.5 x 736.6 x 2372.4 mm (46.2 x 29 x 93.4) |
| Pallet weight (imperial) | 303.5 kg (669 lbs) |
| Pallet gross length | 73.6 cm |
| OEM code | W2073A |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193424172832 |
| Culoare toner | Magenta |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 430 g |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 30 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Country of origin | China |
| Depth | 120 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Package weight | 830 g |
| Width | 288 mm |
| Package width | 387 mm |
| Package depth | 181 mm |
| Package height | 79 mm |
| Layers per pallet | 30 pc(s) |
| Products per pallet | 360 pc(s) |
| Height | 22 mm |
| Compatibilitate | Cartuşele de toner HP 117 funcţionează cu: HP Laser 150, 178, 179 |
| Producator | HP |
| Cantitate per ambalaj | 1 |
| Garantie | |
| Număr cartușe toner color | 1 |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Standard |
| Randament color | 700 |
| Tip consumabil | Original |
| Culori imprimare | Magenta |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Tip livrare | Pachet simplu |
| Cod OEM | W2073A |
| Ţara de origine | China |
| Segment HP | Afaceri mici medii |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 30 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 40 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 – 90 |
| Lățime | 288 |
| Adâncime | 120 |
| Înălţime | 22 |
| Greutate | 430 |
| Lăţime de ambalaj | 387 |
| Adâncimea de ambalaj | 181 |
| Înălţime de ambalaj | 79 |
| Greutatea pachetului | 830 |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 3,9 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193424172832 |
| Tehnologie tipărire | Imprimare laser |
| Cod UNSPSC | 44103103 |
| Conţinut pachet | Cartuş de toner; ghid de reciclare |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1173 x 736 x 2372 |
| Dimensiuni palet (L x l x H) (imperial) | 1173,5 x 736,6 x 2372,4 |
| În greutate de paleţi (imperial) | 303,5 |
| Număr maxim cartoane stivuite | 30 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Lățime brută palet | 117,3 |
| Lungime brută palet | 73,6 |
| Înălțime brută palet | 2,37 |
| Greutate brută palet | 303 |
| Straturi per palet | 30 |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 12 |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 360 |
| Produse per palet | 360 |






