APC Easy UPS On-Line SRV 1000VA 230V
APC Easy UPS On-Line SRV 1000VA 230V
2.325,68 lei TVA inclus.
APC SRV1KI-E, Conversie dublă (online), 1 kVA, 900 W, Sinusoidal, 110 V, 285 V
10 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Rackable | No |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Capacitate putere UPS | 900W |
| Product colour | Black |
| Manual | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| LED indicators | Status |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 50 °C |
| Power source type | AC |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Battery recharge time | 4 h |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Package weight | 10.9 kg |
| ECO mode | Yes |
| RS-232 ports | 1 |
| Display type | LCD |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Package width | 235 mm |
| Cable length | 1.5 m |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Control type | Buttons |
| Height | 223 mm |
| Surge protection | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Package height | 330 mm |
| Width | 145 mm |
| Efficiency | 88% |
| Tip UPS | Online |
| Capacitate Rack | None |
| Ecran LCD | Nu |
| Port USB | Da |
| Output power | 900 W |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Power plug | C14 coupler |
| USB port type | USB Type-B |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Waveform | Sine |
| Battery life (max) | 5 year(s) |
| Form factor | Tower |
| Non-operating altitude | 0 – 15000 m |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Audible alarm modes | Low battery alarm, Overload alarm |
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Input frequency | 40 – 70 Hz |
| Crest factor | 3:1 |
| AC outlets quantity | 3 AC outlet(s) |
| Noise level | 50 dB |
| Emergency Power Off (EPO) connector | Yes |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 3% |
| Battery voltage | 24 V |
| Input operation voltage (min) | 110 V |
| Detachable power cord | Yes |
| Input operation voltage (max) | 285 V |
| Weight | 9.6 kg |
| Cables included | Input power cable, Output power cable, RS-232, USB cable |
| Depth | 288 mm |
| Package depth | 365 mm |
| UPS-Management | No |
| Surge energy rating | 945 J |
| Heat dissipation | 380 BTU/h |
| Certification | CE UKCA TISI |
| Rack mount kit | No |
| Producator | APC |
| Topologie UPS | Conversie dublă (online) |
| Garantie | |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 1 |
| Puterea de ieşire | 900 |
| Forma undei | Sinusoidal |
| Tensiune de operare intrare (min) | 110 |
| Tensiune de operare intrare (max) | 285 |
| Frecvenţa de intrare | 40 – 70 |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 |
| Tensiune de operare ieșire (max) | 240 |
| Frecvență ieșire | 50/60 |
| Gradul de energie în sarcină | 945 |
| Disiparea căldurii | 380 |
| Eficiență | 88 |
| Factor de creastă | 3:1 |
| Mod ECO | Da |
| Tensiune ieșire THD | 3 |
| Nivel zgomot | 50 |
| Protecție împotriva supratensiunii | Da |
| Alarme sonore | Da |
| Mod alarmă perceptibilă | Alarmă baterie descărcată, Alarmă supracurent |
| Tip de sursă de curent | AC |
| Cablul de alimentare detaşabil | Da |
| Tipuri ieșire AC | Conector C13 |
| Priza de putere | Conector C14 |
| Cantitatea Outlets | 3 |
| Port USB | Da |
| Tip port USB | USB Tip-B |
| Porturi RS-232 | 1 |
| Conector închidere de urgență (EPO) | Da |
| SmartSlot | Da |
| SmartConnect port | Nu |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Tensiune baterie | 24 |
| Durată baterie (max) | 5 |
| Baterie timp de reîncărcare | 4 |
| Factorul de formă | Tower |
| Lungime cablu | 1,5 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tipul de control | Butoane |
| Tip de afișaj | LCD |
| Indicatori LED-uri | Status |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP20 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 50 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 0 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 – 95 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 15000 |
| Certificare | CE |
| Kit montare rack | Nu |
| Cabluri incluse | Cablu alimentare intrare, Cablu alimentare ieșire, RS-232, Cablu USB |
| Card management inclus | Nu |
| Manual | Da |
| Lățime | 145 |
| Adâncime | 288 |
| Înălţime | 223 |
| Greutate | 9,6 |
| Lăţime de ambalaj | 235 |
| Adâncimea de ambalaj | 365 |
| Înălţime de ambalaj | 330 |
| Greutatea pachetului | 10,9 |










