APC Back-UPS 850VA, 230V, USB Type-C and A charging ports
UPS APC Back-UPS 850VA, 230V, 1 USB charging ,3 ani
669,59 lei TVA inclus.
APC BE850G2-GR, Standby (Offline), 0,85 kVA, 520 W, Sinusoidal, 220 V, 230 V
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Rackable | No |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Product colour | Black |
| Manual | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Non-operating altitude | 0 – 4500 m |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Capacitate putere UPS | 600W |
| Package weight | 5 kg |
| Package depth | 441 mm |
| Package height | 190 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 0 |
| Height | 120 mm |
| Package width | 186 mm |
| Width | 130 mm |
| Power plug | Type F |
| Surge protection | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate Rack | None |
| Ecran LCD | Nu |
| Port USB | Nu |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Waveform | Sine |
| Noise level | 45 dB |
| AC outlet types | Type F |
| Battery life (max) | 5 year(s) |
| Hot-swap battery | Yes |
| Automatic battery test | Yes |
| Cold start | Yes |
| Cable length | 1.83 m |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 45 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| AC outlets quantity | 8 AC outlet(s) |
| Sustainability certificates | Green Premium |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Form factor | Compact |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Low battery alarm, Overload alarm |
| Surge protection features | Digital Subscriber Line (DSL), Fax, Modem, Network, Telephone |
| UPS topology | Standby (Offline) |
| Input operation voltage (min) | 220 V |
| Typical backup time at full load | 2 min |
| Weight | 4.5 kg |
| Output power | 520 W |
| Number of type F outputs | 8 |
| Typical backup time at half load | 9 min |
| Surge energy rating | 310 J |
| Output power capacity | 0.85 kVA |
| Input operation voltage (max) | 230 V |
| Output frequency | 47/63 Hz |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | No |
| Maximum current | 6 A |
| Battery capacity | 93 Ah |
| Battery recharge time | 16 h |
| Operating altitude | 0 – 900 m |
| Certification | REACH, CE, EAC |
| Depth | 365 mm |
| Master (outer) case gross weight | 16 kg |
| UPS-Management | No |
| Topologie UPS | Standby (Offline) |
| Producator | APC |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 0,85 |
| Garantie | |
| Puterea de ieşire | 520 |
| Forma undei | Sinusoidal |
| Tensiune de operare intrare (min) | 220 |
| Tensiune de operare intrare (max) | 230 |
| Frecvenţa de intrare | 47/63 |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 |
| Tensiune de operare ieșire (max) | 230 |
| Frecvență ieșire | 47/63 |
| Reglare Automată de Tensiune (AVR) | Nu |
| Maximă de curent | 6 |
| Gradul de energie în sarcină | 310 |
| Nivel zgomot | 45 |
| Protecție împotriva supratensiunii | Da |
| Caracteristici protecție împotriva supratensiunii | Linie de Abonat Digitală (DSL), Fax, Modem, Rețea, De telefon |
| Alarme sonore | Da |
| Mod alarmă perceptibilă | Alarmă baterie pornită, Alarmă baterie descărcată, Alarmă supracurent |
| Tipuri ieșire AC | Tip F |
| Priza de putere | Tip F |
| Cantitatea Outlets | 8 |
| Număr ieșiri tip F | 8 |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| SmartSlot | Nu |
| SmartConnect port | Nu |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Capacitate baterie | 93 |
| Timp tipice de backup la sarcină maximă | 2 |
| Timp tipice de backup la jumătate de sarcină | 9 |
| Durată baterie (max) | 5 |
| Baterie timp de reîncărcare | 16 |
| Acumulator prea cald-swap | Da |
| Test automat de baterie | Da |
| Pornire la rece | Da |
| Factorul de formă | Compact |
| Lungime cablu | 1,83 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -15 – 45 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 0 – 90 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 – 95 |
| Altitudinea de operare | 0 – 900 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 4500 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Certificare | REACH, CE, EAC |
| Card management inclus | Nu |
| Manual | Da |
| Certificate de sustenabilitate | Green Premium |
| Lățime | 130 |
| Adâncime | 365 |
| Înălţime | 120 |
| Greutate | 4,5 |
| Lăţime de ambalaj | 186 |
| Adâncimea de ambalaj | 441 |
| Înălţime de ambalaj | 190 |
| Greutatea pachetului | 5 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85078000 |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 16 |










