APC Smart-UPS 1500VA LCD 230V with SmartConnect
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive / sinusoidala 1500VA / 1000W
4.123,05 lei TVA inclus.
APC SMT1500IC, Line-Interactive, 1,5 kVA, 1000 W, Sinusoidal, 151 V, 302 V
40 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Rackable | No |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quick installation guide | Yes |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Battery recharge time | 3 h |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Serial ports quantity | 1 |
| Capacitate putere UPS | 1000W |
| Display type | LCD |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Package width | 328 mm |
| Web-based management | Yes |
| Products per pallet | 12 pc(s) |
| Resource CD | Yes |
| Surge protection | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate Rack | None |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 1.5 kVA |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Power plug | C14 coupler |
| Serial interface | Yes |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Form factor | Mini Tower |
| Waveform | Sine |
| Noise level | 45 dB |
| Battery life (max) | 5 year(s) |
| Hot-swap battery | Yes |
| Automatic battery test | Yes |
| Cold start | Yes |
| Cable length | 1.83 m |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 45 °C |
| Non-operating altitude | 0 – 15000 m |
| Software CD | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| AC outlets quantity | 8 AC outlet(s) |
| Serial interface type | RS-232 |
| Input operation voltage (min) | 151 V |
| Input operation voltage (max) | 302 V |
| Auto-restart | Yes |
| SmartSlot | Yes |
| Cables included | RS-232, USB cable |
| Sustainability certificates | Green Premium |
| Output power | 1000 W |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Low battery alarm, Overload alarm |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 5% |
| Surge energy rating | 459 J |
| Temperature voltage compensation | Yes |
| AC outlet types | C13 coupler, IEC Jumpers |
| Certification | CE, CSA, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, UL 1778, VDE |
| Width | 171 mm |
| Depth | 439 mm |
| Height | 219 mm |
| Weight | 24.1 kg |
| Package depth | 595 mm |
| Package height | 376 mm |
| Package weight | 27.2 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 1270.81 |
| UPS-Management | No |
| Topologie UPS | Line-Interactive |
| Producator | APC |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 1,5 |
| Garantie | |
| Puterea de ieşire | 1000 |
| Forma undei | Sinusoidal |
| Tensiune de operare intrare (min) | 151 |
| Tensiune de operare intrare (max) | 302 |
| Frecvenţa de intrare | 50/60 |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 |
| Tensiune de operare ieșire (max) | 240 |
| Frecvență ieșire | 50/60 |
| Reglare Automată de Tensiune (AVR) | Da |
| Gradul de energie în sarcină | 459 |
| Tensiune ieșire THD | 5 |
| Nivel zgomot | 45 |
| Protecție împotriva supratensiunii | Da |
| Alarme sonore | Da |
| Gestionare pe baza de Web | Da |
| Mod alarmă perceptibilă | Alarmă baterie pornită, Alarmă baterie descărcată, Alarmă supracurent |
| Repornire automată | Da |
| Voltaj compensare temperatură | Da |
| Tipuri ieșire AC | Conector C13, Conductor IEC |
| Priza de putere | Conector C14 |
| Cantitatea Outlets | 8 |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Interfață în serie | Da |
| Tipul de interfata serial | RS-232 |
| Cantitatea Serial porturi | 1 |
| Ethernet LAN | Da |
| SmartSlot | Da |
| SmartConnect port | Da |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Durată baterie (max) | 5 |
| Baterie timp de reîncărcare | 3 |
| Acumulator prea cald-swap | Da |
| Test automat de baterie | Da |
| Pornire la rece | Da |
| Factorul de formă | Mini Tower |
| Lungime cablu | 1,83 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tip de afișaj | LCD |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -15 – 45 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 0 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 – 95 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 15000 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Certificare | CE, CSA, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, UL 1778, VDE |
| Cabluri incluse | RS-232, Cablu USB |
| Card management inclus | Nu |
| Ghid de instalare rapidă | Da |
| Certificate de sustenabilitate | Green Premium |
| Lățime | 171 |
| Adâncime | 439 |
| Înălţime | 219 |
| Greutate | 24,1 |
| CD sursă | Da |
| CD Software | Da |
| Lăţime de ambalaj | 328 |
| Adâncimea de ambalaj | 595 |
| Înălţime de ambalaj | 376 |
| Greutatea pachetului | 27,2 |
| Produse per palet | 12 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85078000 |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 1270,81 |










