Videoproiector BenQ V5000i TV laser, UST, 4K UHD 3840*2160, 2.500 lumeni, 16:9, 2.500.000:1, laser 20.000 ore, HDR10, HDR10+, HLG, 3* HDMI, 3* USB tip A, USB tip mini B-1(Service), Declanşator c.c. 12V, boxe 2* 5W, Woofer 15Wx2, audio out, S/PDIF, 26- 28 dB, Dongle Android TV QS02 inclus, telecomanda cu baterie, Bluetooth 5.0, Standard Wi-Fi 802,11 a/b/g/n/ac (2,4G/5G), AirPlay, Google Cast, Netflix, 13.5 kg, culoare negru
Videoproiector BenQ V5000i TV laser, UST, 4K UHD 3840*2160, 2.500
16.432,62 lei TVA inclus.
BenQ V5000i, 2500 ANSI lumens, DLP, UHD 4K (3840×2160), 2500000:1, 16:9, 1778 – 2540 mm (70 – 100″)
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Culoare videoproiector | Black |
|---|---|
| Rezoluție videoproiector | 4K |
| Tehnologie videoproiector | Laser |
| Tehnologie 3D | Ready |
| Distanță proiecție | Ultra-short |
| Difuzor incorporat | Da |
| Luminozitate- lumeni | 2001-3000 |
| Segment videoproiector | Business Small-room |
| Ethernet,conexiune LAN | Nu |
| contrast-ratio | 8354 |
| Producator | BENQ |
| Garantie | |
| Rapoarte de aspect suportate | 4:3, 16:9 |
| Proiector smart | Da |
| Compatibilitate mărime ecran | 1778 – 2540 |
| Luminozitate proiector | 2500 |
| Tehnologia de proiecţie | DLP |
| Rezoluție nativă proiector | UHD 4K (3840×2160) |
| Rația de contrast (tipică) | 2500000:1 |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Număr culori | 1.07 miliarde de culori |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 15 – 135 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 23 – 240 |
| Gama de corectie digital | Da |
| Setări corecție digitală gamă culori | 1.8, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.6 |
| Keystone de corecţie, orizontale | ± 30 |
| Corecție Keystone, pe verticală | ± 30 |
| Tip sursă de lumină | Cu laser |
| Durată de viață sursă de lumină | 20000 |
| Durată de viață sursă de lumină (mod economic) | 20000 |
| Focalizare | Manualul |
| Tip de zoom | Fix |
| Raport între distanţa de la lampă la lăţimea imaginii | 0.25 |
| Decalaj/Deviație | 123,5 |
| Full HD | Da |
| 3D | Nu |
| Formate 3D suportate | Frame Sequential, Frame packing, Pereche, Sus și jos |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 576 (WSVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 768, 1280 x 800, 1280 x 960, 1360 x 768 (WXGA), 1400 x 1050 (SXGA+), 1440 x 900, 1600 x 1200, 1680 x 1050 (WSXGA+), 3840 x 2160 |
| Moduri video suportate | 480i, 480p, 576i, 576p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Moduri culoare video | Bright cinema, Camera de zi |
| Versiune HDMI | 2.0/2.1 |
| Număr porturi USB 2.0 | 3 |
| Cantitate porturi tip USB 2.0 | 1 |
| Audio (L, R) ieşire | 1 |
| Tipul de interfata serial | RS-232 |
| S / PDIF port ieşire | Da |
| HDMI | 3, Yes |
| DVI | Nu |
| Mufă jack CC-intrare | Da |
| Ethernet LAN | Nu |
| WiFi | Da, Ready |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Cititor card integrat | Nu |
| Interactiv | Nu |
| Nivel zgomot (mod economic) | 26 |
| HDCP | Da |
| Moduri presetate | ISF Day, ISF Night |
| Grile miră | Da |
| Nivel zgomot | 28 |
| Funcție real cinema (rată redare cadre) | Da |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Aplicații Video | Netflix |
| AirPlay | Da |
| Protejează ochiul | Da |
| Reducere a zgomotului | Da |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Puterea RMS | 5 |
| Numărul de difuzoare incorporate | 2 |
| Tipuri de fișiere audio suportate | LPCM |
| Poziționare pe piață | Home cinema |
| Tipul de produs | Proiector cu rază normală |
| Culoarea produsului | Negru |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Ecran încorporat | Nu |
| Sursă de alimentare | DC |
| Consum de energie (tipic) | 150 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Lungime cablu | 1,2 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 90 |
| Altitudinea de operare | 1500 – 3000 |
| Lățime | 760 |
| Adâncime | 358 |
| Înălţime | 164 |
| Greutate | 13,2 |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Ochelari 3D incluși | Da |
| Cabluri incluse | AC |
| Manual | Da |
| Carte de garanţie | Da |
| Perioadă de garanție | 3 |
| Cantitate per ambalaj | 1 |
| Dată finală actualizare de securitate | 31/12/2026 |






