Specificații tehnice
| Design | |
| Ţara de origine | China |
| Detalii tehnice | |
| Greutate brută (imperial) cutie ambalaj (exterior) | 6,3 kg (13.9 lbs) |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 19,5 mm |
| Adâncime | 16 mm |
| Înălţime | 8,1 mm |
| Greutate | 1,8 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85176990 |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 6,3 kg |
| Alte caracteristici | |
| Conținut pachet | HP OfficeJet 200/250 Bluetooth LM506 Adaptor |
| Cod UNSPSC | 43211614 |


