All-in-One Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 AIO (27 inches) , 27″ FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 300nits, 99% sRGB, Intel® Core™ i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.9GHz, E-core 1.8 / 3.6GHz, 24MB, RAM 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5200, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Video: Integrated Intel® UHD Graphics, Optic: None, Card reader: No card readerIntegrated 100/1000M, WLAN: Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2×2, Bluethooth: BT5.2, Rear Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left Ports: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), Source: 90W 89% Adapter, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 3Wx2, Camera: 5.0MP, Color: Luna Grey, Weight Around 7.1 kg, Dimensions 611.72 x 192 x 473.16 mm, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in, 3Y Onsite from 1Y Courier/Carry In SEE (CPN), OS: Windows® 11 Pro, Romanian / English
All-in-One Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 AIO (27
6.835,29 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 32GB |
| Graphics | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Optical | None |
| Microphone | 2x, Array |
| Bundled software | None |
| Operating System | Windows® 11 Pro, Romanian / English |
| Base Warranty | 1-year, Courier or Carry-in |
| Card Reader | No card reader |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Memory | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Processor | Intel® Core™ i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.9GHz, E-core 1.8 / 3.6GHz, 24MB |
| WLAN + Bluetooth | Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Case Color | Luna Grey |
| Green Certifications | ENERGY STAR® 8.0 |
| Storage Support | One drive, up to 1TB M.2 2280 SSD |
| Pen | Pen Not Supported |
| WWAN | Non-WWAN |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Speakers | 3Wx2 |
| Power Supply | 90W 89% Adapter |
| Expansion Slots | Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Max Memory | Up to 32GB DDR5-5200 |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233-CG codec |
| Camera | 5.0MP |
| Keyboard | USB Calliope Keyboard, Black, English (EU) |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Stand | Monitor Stand |
| Mounting | None |
| Wireless Charger | None |
| Form factor | AIO (27 inches) |
| Dimensions (WxDxH) | 611.72 x 192 x 473.16 mm (24.08 x 7.55 x 18.62 inches) |
| Rear Ports | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) |
| Left Ports | 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only |
| Chassis Intrusion Switch | No chassis intrusion switch |
| Included Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Promo(CPN) |
| Display | 27 FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 300nits, 99% sRGB |
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC |
| System Management | None |
| Physical Locks | Kensington® Security Slot™, 3 x 7 mm |
| Rezoluție | 1920 x 1080 (FHD) |
| Tip display | FHD |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem Operare AIO | Windows 11 Pro |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Serie placa video | Intel |
| USB Type A | Da |
| USB Type-C | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Tip stocare | |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Culoare | |
| Diagonala display | |
| Model GPU | UHD Graphics |
| Tip procesor | |
| Webcam integrat | Nu |
| Capacitate RAM | 32 GB |
| Model procesor | 13620H |
| AIO-CPU | Intel-i7 |
| AIO-Screen-Size | 27" |
| Destinat pentru | |
| Copilot+ PC | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| DisplayPort | N/A |
| Memory slots | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Weight | Around 7.1 kg (15.65 lbs) |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










