All-in-One Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 AIO (24 inches), 23.8″ FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB, Intel® Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB, RAM 1x 8GB SO-DIMM DDR5-5200, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Video: Integrated Intel® UHD Graphics, Optic: None, Card reader: No card readerIntegrated 100/1000M, WLAN: Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2×2, Bluethooth: BT5.2, Rear Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left Ports: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), Source: 90W 89% Adapter, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 3Wx2, Camera: 5.0MP, Color: Luna Grey, Weight Around 6.0 kg, Dimensions 540 x 192 x 431 mm, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in, 3Y Onsite from 1Y Courier/Carry In SEE (CPN), OS: None
All-in-One Consumer Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 AIO
3.800,15 lei TVA inclus.
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5, 60,5 cm (23.8″), Full HD, Intel® Core™ i5, 8 Giga Bites, 512 Giga Bites, Gri
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| HDMI | 2 |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 8GB |
| Greutate | 6 kg |
| AIO-Format | Regular |
| Graphics | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Optical | None |
| Microphone | 2x, Array |
| Bundled software | None |
| Operating System | None |
| Base Warranty | 1-year, Courier or Carry-in |
| Processor | Intel® Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB |
| Card Reader | No card reader |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| WLAN + Bluetooth | Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Case Color | Luna Grey |
| Storage Support | One drive, up to 1TB M.2 2280 SSD |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Speakers | 3Wx2 |
| Power Supply | 90W 89% Adapter |
| Expansion Slots | Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Memory | 1x 8GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Max Memory | Up to 32GB DDR5-5200 |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233-CG codec |
| Camera | 5.0MP |
| Keyboard | USB Calliope Keyboard, Black, English (EU) |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Stand | Monitor Stand |
| Mounting | None |
| Wireless Charger | None |
| Rear Ports | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) |
| Left Ports | 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only |
| Chassis Intrusion Switch | No chassis intrusion switch |
| Included Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Promo(CPN) |
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC |
| System Management | None |
| Form factor | AIO (23.8 inches) |
| Dimensions (WxDxH) | 540 x 192 x 431 mm (21.25 x 7.56 x 16.97 inches) |
| Display | 23.8 FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB |
| Physical Locks | Kensington® Security Slot™, 3 x 7 mm |
| Green Certifications | ErP Lot 3/7 |
| Numar Nuclee | 8 |
| Diagonala display | |
| Tip display | FHD |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Tip placa video | |
| Serie placa video | Intel |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| USB Type A | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Producator placa video | Intel |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| Tip stocare | |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip procesor | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Model procesor | 13420H |
| Culoare | |
| Webcam integrat | Nu |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| AIO-CPU | Intel-i5 |
| AIO-Screen-Size | 24" |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | |
| Copilot+ PC | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| DisplayPort | N/A |
| Memory slots | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Weight | Around 6.0 kg (13.23 lbs) |
| Sistem de operare | |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Format | |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Familie Procesor | Intel Core i5 din a treisprezecea generatie |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Numar thread-uri | 12 |
| USB 3.1 | 1 |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| BLUETOOTH | 5.1 |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Rezoluție | 1920 x 1080 pixeli |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| PFC | Activ |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| All-in-One | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Sunet | HD Audio |
| Tip Boxe | Stereo |
| Tip carcasă | All-In-One |
| RJ-45 LAN | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Socket procesor | 1744 |
| Ecran | LED Backlit |
| Unghi vizualizare | 178/178 grade |
| LAN | 1 Gbps |
| Slot 1 | 8 GB |
| Sursa | 90 W |
| Frecventa memorie | 5200 MHz |
| Max TDP | 95 W |
| Eficienta | 89 % |
| Tehnologie | |
| Senzor webcam | 5 mpx |
| Suport DirectX | Da |
| Altele | Tip SSD: M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Model | ALC233-CG |
| Dimensiune | 540 x 192 x 431 mm |
| Suport TPM | Da (FirmwareTPM 2.0) |
| Tastatura | USB Calliope Keyboard, Black, English (EU) |
| Frecventa turbo max | 4.60 GHz |
| Putere | 2 x 3 W |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen 2) |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










