Te deplasezi rapid datorită greutăţii mici
Elegant şi rezistent. Ataşează acest rucsac confortabil de geamantanul cu rotile şi pune-te în mişcare. Laptopul tău cu diagonală de până la 17,3″ şi celelalte dispozitive sunt protejate datorită rezistenţei la apă şi căptuşelii.
Elegant şi rezistent. Ataşează acest rucsac confortabil de geamantanul cu rotile şi pune-te în mişcare. Laptopul tău cu diagonală de până la 17,3″ şi celelalte dispozitive sunt protejate datorită rezistenţei la apă şi căptuşelii.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Nume culoare | Gray |
| Compatibilitate | Pentru majoritatea laptopurilor cu diagonala de până la 17,3 inchi. |
| Mărime maximă ecran | 43,9 cm (17.3") |
| Tip de carcasă | Geantă cu deschidere superioară |
| Material | Spumă, Poliester, Polietilen |
| Culoare dominantă produs | Negru |
| Tipul de gen | Unisex |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Caracteristici protecție | Rezistent la apă |
| Ţara de origine | China |
| Segment HP | Acasă |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 440 mm |
| Adâncime | 65 mm |
| Înălţime | 320 mm |
| Greutate | 370 g |
| Lăţime de ambalaj | 440 mm |
| Adâncimea de ambalaj | 65 mm |
| Înălţime de ambalaj | 320 mm |
| Greutatea pachetului | 370 g |
| Detalii tehnice | |
| Conţinut pachet | Geantă pentru laptop |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
| Alte caracteristici | |
| Cod UNSPSC | 53121706 |
| Rezistent la apă | Da |








