Laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition; 14″ 2.8K (2880×1800) OLED 500nits Anti-glare / Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 500, Dolby Vision®, Touch; Intel® Core Ultra 7 255U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 5.2GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-8400; 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0×4 Performance NVMe® Opal 2.0, Optical: no ODD; No card reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, Camera: UHD 8.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, MIPI, Computer Vision, LAN: No Onboard Ethernet; WLAN Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2×2; BT5.3, WWAN (3G/4G): Quectel RM520N-GL, 5G Sub-6 GHz, with Embedded eSIM, Fingerprint: Touch Style, Match-on-Chip, in Keyboard Key; Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4 ® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 65W USB-C® Slim GaN (3-pin);Battery Integrated 57Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Black, Paint; Weight Starting at 1006 g; Dimensions 312.80 x 214.75 x 8.08/14.37 (front/rear), 16.95 (maximum) mm; 12.31 x 8.45 x 0.32/0.56 (front/rear), 0.67 (maximum)inches, Warranty: 3-year, Courier or Carry-in; 3Y Premier Support WHB (CPN), OS: Windows® 11 Pro, Romanian / English
Laptop Business Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition,
19.656,81 lei TVA inclus.
5 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Ultrabook |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| Resolution | OLED&Touch |
| HDMI | Da |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Touchscreen | Da |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Conectivitate: | |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| Tip procesor | |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Tip display | OLED |
| Rezoluție | 2880 x 1800 |
| Conectivitate celulara | 5G |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Numar Nuclee | 12 |
| Model placa video | Intel Iris Xe Graphics |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Greutate | 1006 g |
| Suport DirectX 12 | Da |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Slot M.2 | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| DisplayPort | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Tehnologii Audio | Dolby Atmos |
| Layout tastatura | English |
| Nr. sloturi | 0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Tastatura numerica | Nu |
| Luminozitate | 500 niti |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Kensington lock | Da |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Rezolutie display | 2880 x 1800 pixeli |
| Numar thread-uri | 14 |
| Putere maxima disipata | 57 W |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Versiune OS | 64 bit – limba Romana/Engleza |
| USB-C | 2 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Tehnologie | |
| Putere boxe | 2 x 1.5 W |
| Model procesor | 255U |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost, up to 12 TOPS |
| Rata Refresh | 120Hz VRR |
| Alte specificatii | 100% DCI-P3DisplayHDR True Black 500Dolby Vision |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Memorie Integrata | 32GB |
| Frecvență | 8400 MHz |
| Memorie maxima | 32GB |
| Tip SSD | M.2 2280 PCIe 5.0×4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| 4G | Quectel RM520N-GL, 5G Sub-6 GHz, with Embedded eSIM |
| Intrare audio | 1 x Combo |
| Functii camera Web | 8.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, MIPI, Computer Vision |
| Microfon integrat | Dual Array 360° |
| Putere_ | 57Wh |
| Alimentator | 65W USB Tip-C Slim GaN (3-pin) |
| Dimensiuni | 312.80 x 214.75 x 8.08/14.37 – 16.95 mm |
| Cititor amprenta | Da, Touch Style, Match-on-Chip, in Keyboard Key |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din fibra de carbon si aluminiu |
| Suport TPM | Da (Discrete TPM 2.0) |
| Frecventa turbo max | 5.20 GHz |
| Nucleu | Arrow lake |
| Putere | 57Wh |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Frecventa procesor | 5.2 GHz |
| Camera Web | 4k |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | N/A |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










