Laptop Lenovo V15 G5 IRL; 15.6″ FHD (1920×1080) TN 250nits Anti- glare, 45% NTSC; Intel® Core i3-1315U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.5GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB; Video Integrated Intel® UHD Graphics; RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200; 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, Optical: no ODD; No card reader, Speakers: Stereo speakers, 1.5W x2, Camera: HD 720p with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi- Fi® 6, 802.11ax 2×2; BT5.2, WWAN (3G/4G): Non-WWAN, Fingerprint: None; Ports: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB Power Delivery (20V only) and DisplayPort™ 1.2; 1x HDMI® 1.4b; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Power connector; 65W Round Tip (3-pin);Battery Integrated 47Wh, Keyboard: Non-backlit, English (EU), Color: Business Black; Weight Starting at 1.61 kg; Dimensions 359.2 x 235.8 x 18.3 mm, Warranty: 1- year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry In WHB (CPN), OS: None
Laptop Lenovo V15 G5 IRL; 15.6" FHD (1920×1080) TN 250nits
2.102,67 lei TVA inclus.
Lenovo V15 G5 IRL, Intel® Core™ i3, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixel, 16 Giga Bites, 512 Giga Bites, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate: | |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Tip display | TN |
| NB-CPU | Intel-Core-i3 |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 6 |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Card Reader | Nu |
| Copilot+ PC | N/A |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Frecvență | 5200 MHz |
| Nr. sloturi | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Placa Video | Intel |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Numar celule | 3 |
| Format | |
| Nume culoare | Business Black |
| Tipul de produs | Laptop |
| Luminozitate | 250 niti |
| Culoarea produsului | Negru |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Factorul de formă | Clapetă |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Material carcasă | Acrilonitril-butadien-stiren (ABS), Policarbonat (PC) |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Recondiționat certificat | Nu |
| Diagonala display | |
| Putere maxima disipata | 55 W |
| Cache | 10 MB Intel Smart Cache |
| Numar thread-uri | 8 |
| Ecran tactil | Nu |
| Rezolutie display | 1920 x 1080 pixeli, 1920×1080, Full HD |
| Serie video | UHD Graphics |
| Tip panel | TN |
| Kensington lock | Da |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| DisplayPort | 1 (via USB Tip-C) |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Alte specificatii | 45% NTSC |
| Luminozitate afişaj | 250 |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Model culori RGB | NTSC |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din plastic |
| Gamă de culori | 45 |
| Putere_ | 47 Whr |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Rația de contrast (tipică) | 500:1 |
| Familie Procesor | Intel Core i3 din a treisprezecea generatie |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Generație procesor | Intel Core i3-13xxx |
| Model procesor | 1315U, i3-1315U |
| Tehnologie | |
| Putere boxe | 2 x 1.5 W |
| Nuclee procesor | 6 |
| Retea | 1 Gbps |
| Fire de execuție procesor (threads) | 8 |
| Functii camera Web | 720p + IR |
| Frecvență boost procesor | 4,5 |
| Nuclee performanță | 2 |
| Alimentator | 65 W Round Tip (3-pin) |
| Nuclee eficiente | 4 |
| Dimensiuni | 359.2 x 235.8 x 18.3 mm |
| Frecvență miez performance-core Max Turbo | 4,5 |
| Suport TPM | Da (Discrete TPM 2.0) |
| Frecvență multi-miez Max Turbo | 3,3 |
| Frecventa turbo max | 4.50 GHz |
| Memorie cache procesor | 10 |
| Layout tastatura | English (EU) |
| Tip procesor cache | Cache inteligent |
| Model placa video | Intel UHD Graphics |
| Putere bază procesor | 15 |
| Putere turbo maximă | 55 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Tip de memorie internă | DDR5-SDRAM |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Memorie viteza de ceas | 5200 |
| Factor de formă memorie | SO-DIMM |
| Putere | 47 Whr |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 16 |
| Greutate | 16.1 kg |
| Sloturi pentru memorii | 2x SO-DIMM |
| Frecventa procesor | 4.5 GHz |
| Maximum de memorie internă | 32 |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Canale de memorie | Cu două canale |
| Producator | LENOVO |
| Capacitate totală de stocare | 512 |
| Garantie | |
| Suport media de stocare | SSD |
| Capacitate totală SSDs | 512 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express 4.0 |
| Tip stocare | |
| Mărime M.2 SSD | 2242 (22 x 42 mm) |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Cititor card integrat | Nu |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Placă grafică | Intel® UHD Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel® UHD Graphics |
| Numărul de difuzoare incorporate | 2 |
| Puterea difuzorului | 1,5 |
| Microfon încorporat | Da |
| Numarul de microfoane | 2 |
| Cameră foto frontală | Da |
| Rezoluție cameră foto frontală | 1280 x 720 |
| Tip cameră frontală HD | HD |
| Cameră intimitate | Da |
| Tip confidențialitate | Filtru de protecție |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Conexiune rețea mobilă | Nu |
| Tipul antenei | 2×2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 100,1000 |
| BLUETOOTH | 5.2, Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| WWAN | Nu este instalat |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 2 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-C | 1 |
| Ethernet LAN | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4b |
| Port combo caști/microfon | Da |
| Chipset-ul plăcii de bază | Intel SoC |
| Aparat de | Touchpad |
| Tastatură numerică | Da |
| Retroiluminare tastatură | Nu |
| Tastatură rezistentă la vărsare lichide | Da |
| Limbă tastatură | Englez |
| Sistem de operare | |
| Tehnologia bateriei | Polimer Litiu (LiPo) |
| Capacitate baterie | 47 |
| Durată baterie (max) | 8,9 |
| Timp de redare video continuă | 11,2 |
| Încărcare rapidă | Da |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 65 |
| Frecvenţa adaptorului AC | 50/60 |
| Voltajul de intrare pentru adaptorul AC | 100 – 240 |
| USB-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen1) (Power Delivery / DisplayPort), Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Cititor de amprente | Nu |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Protecție parolă | Da |
| Protectie cu Parolă | BIOS, HDD, La pornire, Administrator |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 – 35 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | 5 – 43 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 8 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 95 |
| Altitudine maximă de livrare | 3048 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Certificare | ErP Lot 6 |
| Certificate de sustenabilitate | TCO, ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Lățime | 359,2 |
| Adâncime | 235,8 |
| Înălţime | 18,3 |
| Greutate | 1,61 |
| Adaptor AC legat | Da |














