Laptop Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (Intel); 14″ 2.8K (2880×1800) OLED 500nits Anti-glare / Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, Dolby Vision®, Touch; Intel® Core Ultra 7 255U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 5.2GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-7467; 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Optical: no ODD; No card reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, Camera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, Computer Vision on ISP, LAN: No Onboard Ethernet; WLAN Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2×2; BT5.4, WWAN (3G/4G): WWAN Upgradable to 4G, Fingerprint: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 65W USB-C® Slim GaN (3- pin);Battery Integrated 58Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Black; Weight Starting at 1.24 kg; Dimensions 313.6 x 219.4 x 11.43/16.4 (front/rear), 19.75 (maximum) mm 12.35 x 8.64 x 0.45/0.65 (front/rear), 0.78 (maximum) inches, Warranty: 3-year, Courier or Carry-in; 1Y Premier Support HB (CPN), OS: Windows® 11 Pro, Romanian / English
Laptop Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (Intel); 14" 2.8K (2880×1800)
12.626,88 lei TVA inclus.
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (Intel), Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14″), 2880 x 1800 Pixel, 32 Giga Bites, 512 Giga Bites, Windows 11 Pro
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 32GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Card reader integrated | No |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Ethernet LAN | No |
| Form factor | Clamshell |
| LED backlight | Yes |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Memory form factor | On-board |
| Mobile network connection | No |
| Numeric keypad | No |
| Keyboard backlit | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cores | 12 |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Speaker power | 2 W |
| Number of microphones | 2 |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| AC adapter power | 65 W |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Colour gamut | 100% |
| Internal memory type | LPDDR5x-SDRAM |
| Memory clock speed | 7467 MHz |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Smart card reader | Yes |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Battery capacity | 58 Wh |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| WWAN | Upgradable |
| Panel type | OLED |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| Audio Chip | Realtek ALC3287 |
| Keyboard language | English |
| Cable lock slot type | Kensington |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Conectivitate: | |
| Camera Web | Full HD |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Tip display | OLED |
| Luminozitate | 500 nt |
| Rezoluție | 2880 x 1800 |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C | Da |
| Resolution | 2.8K (2880 X 1800) & TOUCH |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Tipul de produs | Laptop |
| Destinat pentru | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Pointing device | ThinkPad UltraNav |
| Factorul de formă | Clapetă |
| Material carcasă | Aluminiu, Carbon |
| Diagonala display | |
| Height (rear) | 1.64 cm |
| Ecran tactil | Da |
| Model placa video | Intel Iris Xe Graphics |
| Rezolutie display | 2.8K, 2880×1800 |
| Tip panel | OLED |
| Retroiluminare LED | Da |
| Copilot+ PC | N/A |
| Raport de aspect nativ | 16:10 |
| Processor model | 255U |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Luminozitate afişaj | 500 |
| Model culori RGB | DCI-P3 |
| Greutate | 1.24 kg |
| Gamă de culori | 100 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Height (front) | 1.14 cm |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Operating system language | ROM, English |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Built-in microphone | Yes |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Touchscreen | Yes |
| Model procesor | 255U |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Nuclee procesor | 12 |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Product colour | Black |
| AC adapter included | Yes |
| Tip de memorie internă | LPDDR5x-SDRAM |
| Display diagonal | 35.6 cm (14) |
| Memorie viteza de ceas | 7467 |
| Display resolution | 2880 x 1800 pixels |
| Factor de formă memorie | Integrat |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Maximum de memorie internă | 32 |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Capacitate totală de stocare | 512 |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Suport media de stocare | SSD |
| Certification | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Capacitate totală SSDs | 512 |
| Housing material | Aluminium |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 512 GB, 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Product type | Laptop |
| Depth | 219.4 mm |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express 4.0 |
| HD type | 2.8K |
| Weight | 12.4 kg |
| Tip stocare | |
| Width | 313.6 mm |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Producator | LENOVO |
| Cititor card integrat | Nu |
| Garantie | |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Placă grafică | Intel Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel Graphics |
| Cip audio | Realtek ALC3287 |
| Numărul de difuzoare incorporate | 2 |
| Puterea difuzorului | 2 |
| Microfon încorporat | Da |
| Numarul de microfoane | 2 |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 5 |
| Cameră infraroșu (IR) | Da |
| Cameră intimitate | Da |
| Tip confidențialitate | Obturator vizibilitate |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Conexiune rețea mobilă | Nu |
| Tipul antenei | 2×2 |
| Producător controler WLAN | Intel |
| Ethernet LAN | Nu |
| BLUETOOTH | Da, Yes |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Nu |
| WWAN | Se poate îmbunătăți |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 2 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Thunderbolt | 2, Da |
| Port combo caști/microfon | Da |
| USB Sleep-and-Charge | Da |
| Chipset-ul plăcii de bază | Intel SoC |
| Aparat de | ThinkPad UltraNav |
| Tastatură numerică | Nu |
| Retroiluminare tastatură | Da |
| Limbă tastatură | Englez |
| Limbă sistem de operare | ROM, Engleză |
| Sistem de operare | |
| Capacitate baterie | 58 |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 65 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Cititor de amprente | Da |
| Cititor smart card | Da |
| Windows Hello | Da |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Certificare | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Lățime | 313,6 |
| Adâncime | 219,4 |
| Înălţime (faţă) | 1,14 |
| Înălţime (spate) | 1,64 |
| Greutate | 1,24 |
| Adaptor AC legat | Da |






















