Laptop Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (Intel); 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5, Touch; Intel® Core Ultra 5 228V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 8MB; Video Integrated Intel® Arc™ Graphics 130V; RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory; 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Optical: no ODD; No card reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, Camera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, Computer Vision on ISP, LAN: No Onboard Ethernet; WLAN Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2×2; BT5.4, WWAN (3G/4G): WWAN Upgradable to 5G, Fingerprint: Touch Style, Match-on- Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)Battery Integrated 58Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Black; Weight Starting at 1.28 kg; Dimensions 313.6 x 219.4 x 11.43/16.4 (front/rear), 19.75 (maximum) mm; 12.35 x 8.64 x 0.45/0.65 (front/rear), 0.78 (maximum) inches, Warranty: 3-year, Courier or Carry-in; 3Y Premier Support HB (CPN), OS: Windows® 11 Pro, Romanian / English
Laptop Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (Intel); 14" WUXGA (1920×1200)
11.521,02 lei TVA inclus.
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) Copilot+ PC, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14″), 1920 x 1200 Pixel, 32 Giga Bites, 512 Giga Bites, Windows 11 Pro
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | PRO |
| Greutate | 1.28 kg |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 32GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Card reader integrated | No |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Ethernet LAN | No |
| Form factor | Clamshell |
| LED backlight | Yes |
| Processor cores | 8 |
| Memory form factor | On-board |
| Mobile network connection | No |
| Numeric keypad | No |
| Keyboard backlit | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| RGB colour space | NTSC |
| Colour gamut | 45% |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Speaker power | 2 W |
| Number of microphones | 2 |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| AC adapter power | 65 W |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Internal memory type | LPDDR5x-SDRAM |
| On-board graphics card family | Intel Arc Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Smart card reader | Yes |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Battery capacity | 58 Wh |
| WWAN | Upgradable |
| Audio Chip | Realtek ALC3287 |
| Keyboard language | English |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Copilot key | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Refresh rate | 60 Hz |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| NB-CPU | ULTRA 5 |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Luminozitate | 400 nt |
| Conectivitate: | |
| Camera Web | Full HD |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.0 | Nu |
| Serie placa video | Intel Arc Graphics |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Tipul de produs | Laptop |
| Pointing device | ThinkPad UltraNav |
| Culoarea produsului | Negru |
| Factorul de formă | Clapetă |
| Material carcasă | Aluminiu, Carbon |
| Diagonala display | |
| Height (rear) | 1.64 cm |
| Memory clock speed | 8533 MHz |
| Ecran tactil | Da |
| Rezolutie display | WUXGA |
| Tip panel | IPS |
| Retroiluminare LED | Da |
| On-board graphics card model | Intel Arc Graphics 130V |
| Raport de aspect nativ | 16:10 |
| Processor model | 228V |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Model placa video | Intel Arc Graphics 130V |
| Luminozitate afişaj | 400 |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model culori RGB | NTSC |
| Gamă de culori | 45 |
| Height (front) | 1.14 cm |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 228V |
| Operating system language | ROM, English |
| Built-in microphone | Yes |
| Nuclee procesor | 8 |
| Touchscreen | Yes |
| Copilot+ PC | Da |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Tip de memorie internă | LPDDR5x-SDRAM |
| Product colour | Black |
| Memorie viteza de ceas | 8533 |
| AC adapter included | Yes |
| Factor de formă memorie | Integrat |
| Display diagonal | 35.6 cm (14) |
| Maximum de memorie internă | 32 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Capacitate totală de stocare | 512 |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Suport media de stocare | SSD |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Capacitate totală SSDs | 512 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 512 GB, 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Certification | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express 4.0 |
| Housing material | Aluminium |
| Product type | Laptop |
| Tip stocare | |
| Depth | 219.4 mm |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Bundled software | Lenovo AI Now |
| Cititor card integrat | Nu |
| Weight | 12.8 kg |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Width | 313.6 mm |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Producator | LENOVO |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Garantie | |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Placă grafică | Intel Arc Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel Arc Graphics 130V |
| Cip audio | Realtek ALC3287 |
| Numărul de difuzoare incorporate | 2 |
| Puterea difuzorului | 2 |
| Microfon încorporat | Da |
| Numarul de microfoane | 2 |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 5 |
| Cameră infraroșu (IR) | Da |
| Cameră intimitate | Da |
| Tip confidențialitate | Obturator vizibilitate |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Conexiune rețea mobilă | Nu |
| Tipul antenei | 2×2 |
| Producător controler WLAN | Intel |
| Ethernet LAN | Nu |
| BLUETOOTH | Da, Yes |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Nu |
| WWAN | Se poate îmbunătăți |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 2 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Thunderbolt | 2, Da |
| Port combo caști/microfon | Da |
| USB Sleep-and-Charge | Da |
| Chipset-ul plăcii de bază | Intel SoC |
| Aparat de | ThinkPad UltraNav |
| Tastatură numerică | Nu |
| Retroiluminare tastatură | Da |
| Limbă tastatură | Englez |
| Tastă lansare Copilot | Da |
| Limbă sistem de operare | ROM, Engleză |
| Microsoft Copilot | Da |
| Sistem de operare | |
| Software în grup | Lenovo AI Now |
| Capacitate baterie | 58 |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 65 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Cititor de amprente | Da |
| Cititor smart card | Da |
| Windows Hello | Da |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Certificare | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Lățime | 313,6 |
| Adâncime | 219,4 |
| Înălţime (faţă) | 1,14 |
| Înălţime (spate) | 1,64 |
| Greutate | 1,28 |
| Adaptor AC legat | Da |






















