Monitor ViewSonic 31.2″ VX3276-MHD-3, Diagonal (inch): 31.2, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 75Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1200:1, Contrast (dynamic): 80M:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 72%, Colours: 16.7M, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -4º / 15º, D-SUB: x1, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT / x1 3.5mm Audio IN
Monitor ViewSonic 31.2" VX3276-MHD-3
1.172,50 lei TVA inclus.
Viewsonic VX Series VX3276-MHD-3, 81,3 cm (32″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 4 ms, Argint
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Number of speakers | 2 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Pallet gross width | 120 cm |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Market positioning | Home |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Feet colour | Silver |
| AC (power) in | Yes |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Weight (without stand) | 5.6 kg |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| sRGB coverage (typical) | 104% |
| Weight (with stand) | 6.2 kg |
| Response time | 4 ms |
| Pixel Pitch | 0.364 x 0.364 mm |
| Digital horizontal frequency | 24 – 86 kHz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 37 kWh |
| Width (with stand) | 713 mm |
| Width (without stand) | 713 mm |
| Depth (without stand) | 38 mm |
| RMS rated power | 4 W |
| Audio input | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| Digital vertical frequency | 50 – 75 Hz |
| Depth (with stand) | 230 mm |
| Tilt angle range | -4 – 15° |
| Height (with stand) | 504 mm |
| Height (without stand) | 416 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 427540 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Pallet gross length | 100 cm |
| Pallet gross height | 2.16 m |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Product colour | Silver |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, HDMI |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| HD type | Full HD |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Weight | 6.2 kg |
| Package depth | 109 mm |
| Power consumption (typical) | 3.6 W |
| Power consumption (max) | 40 W |
| Package weight | 8.2 kg |
| Package width | 806 mm |
| Package height | 509 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8528521000 |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie |










