Monitor ViewSonic 31.5″ VX3276-2K-MHD-2, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 75Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1200:1, Contrast (dynamic): 80M:1, Viewing angle: 178°/ 178°, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 72%, Colours: 1.07B, Speakers: 2x2W, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5º / 20º, HDMI: x2, DisplayPort: x1/x1 Mini, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor ViewSonic 31.2" VX3276-2K-MHD-2
1.380,16 lei TVA inclus.
Viewsonic VX Series VX3276-2K-mhd-2, 81,3 cm (32″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LED, 4 ms, Argint
3 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Mini DisplayPorts quantity | 1 |
| Number of speakers | 2 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Market positioning | Home |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| FreeSync | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Feet colour | Silver |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| AC (power) in | Yes |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Weight (without stand) | 5.6 kg |
| Colour depth | 10 bit |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Weight (with stand) | 6.2 kg |
| Response time | 4 ms |
| Width (with stand) | 713 mm |
| Width (without stand) | 713 mm |
| sRGB coverage (typical) | 103% |
| Digital vertical frequency | 24 – 75 Hz |
| Depth (without stand) | 38 mm |
| RMS rated power | 4 W |
| Depth (with stand) | 230 mm |
| Pixel Pitch | 0.273 x 0.273 mm |
| Digital horizontal frequency | 15 – 113 kHz |
| Tilt angle range | -4 – 15° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 407460 |
| Height (with stand) | 504 mm |
| Height (without stand) | 416 mm |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Pallet gross length | 100 cm |
| Pallet gross height | 2.16 m |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Product colour | Silver |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, HDMI |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Weight | 6.2 kg |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Power consumption (max) | 46 W |
| Package depth | 109 mm |
| HD type | Quad HD |
| Package weight | 8.2 kg |
| Package width | 806 mm |
| Package height | 509 mm |
| Power consumption (typical) | 4.3 W |
| Harmonized System (HS) code | 8528521000 |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie |










