Monitor ViewSonic 24″ VA2432-H, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 61, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178° (H) / 178° (V), Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 0.75, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 75×75, Tilt: -3° ~ 20°, D-SUB: x1, HDMI: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor ViewSonic 24" VA2432-H
544,75 lei TVA inclus.
Viewsonic VA2432-h, 61 cm (24″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 4 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
|---|---|
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Width (without stand) | 540 mm |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Front bezel colour | Black |
| Audio input | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Supported video modes | 1080p |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Weight (without stand) | 2.4 kg |
| Response time | 4 ms |
| Height (without stand) | 322 mm |
| Feet colour | Black |
| Digital horizontal frequency | 24 – 86 kHz |
| Depth (without stand) | 36 mm |
| Weight (with stand) | 2.7 kg |
| Tilt angle range | -3 – 20° |
| Height (with stand) | 395 mm |
| Power consumption (PowerSave) | 15 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 350953 |
| Width (with stand) | 600 mm |
| Depth (with stand) | 112 mm |
| Destinat pentru | |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| Cables included | AC, HDMI |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Package width | 600 mm |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Package height | 39.5 mm |
| Power consumption (typical) | 22 W |
| Package depth | 112 mm |
| Package weight | 3.7 kg |
| Certification | WEEE, BSMI, BIS |
| Producator | VIEWSONIC |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, 4 |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Moduri video suportate | 1080p |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 50000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 75 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.78 milioane culori |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 24 – 86 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 48 – 75 |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Design fără ramă | Da |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Intrare audio | Nu |
| Ieșire căști | Nu |
| Mufă jack CC-intrare | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 75 x 75 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -3 – 20 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 22 |
| Consum de energie (tipic) | 22 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum energie (PowerSave) | 15 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50 – 60 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 90 |
| Lăţime (cu stand) | 600 |
| Adâncime (cu stand) | 112 |
| Înălţime (cu stand) | 395 |
| Lățime (fără stand) | 540 |
| Adâncime (fără stand) | 36 |
| Înălțime (fără stand) | 322 |
| Greutate | 2,4, 2,7 |
| Lăţime de ambalaj | 600 |
| Adâncimea de ambalaj | 112 |
| Înălţime de ambalaj | 395 |
| Greutatea pachetului | 3,7 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Greutate | 2,7 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Certificare | WEEE, BSMI, BIS |
| Lățime brută palet | 120 |
| Lungime brută palet | 100 |
| Înălțime brută palet | 2,1 |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 1 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 8528521000 |




















