Monitor ViewSonic 27″ VP2786-4K, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68.6, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1300:1, Contrast (dynamic): 20M:1, Viewing angle: 178° (H) / 178° (V), Color Gamut Type: Adobe RGB, Color Gamut Coverage: 100%, Colours: 1.07B, Speakers: 2x3W, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -3° ~ 21°, HAS: 120mm, Pivot: Yes, Swivel: 120°, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x4 USB A 3.2/x1 USB B 3.2/ x1 MicroUSB, USB-C: x1 3.2 (Upstream/DP AltMode), USB-C Power Delivery: 90W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor ViewSonic 27" VP2786-4K
5.324,56 lei TVA inclus.
Viewsonic VP Series VP2786-4K, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 5 ms, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Audio output | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Width (without stand) | 613 mm |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Adobe RGB coverage | 100% |
| Weight (without stand) | 4.9 kg |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Market positioning | Graphics design |
| Weight (with stand) | 8.3 kg |
| Depth (without stand) | 55 mm |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Tilt angle range | -3 – 21° |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| Digital horizontal frequency | 15 – 204 kHz |
| Digital vertical frequency | 24 – 120 Hz |
| NTSC coverage (typical) | 108% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1223125 |
| Depth (with stand) | 232 mm |
| Height (with stand) | 569.1 mm |
| Height (without stand) | 358 mm |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, ErP |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru | |
| Pallet gross length | 100 cm |
| Pallet gross height | 2.15 m |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Power consumption (max) | 70 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Weight | 8.3 kg |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package depth | 225 mm |
| Package weight | 13.2 kg |
| Compliance certificates | CE, REACH, RoHS, WEEE |
| Package width | 692 mm |
| Package height | 505 mm |
| Power consumption (typical) | 67 W |
| Harmonized System (HS) code | 8528521000 |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie |










