Monitor ViewSonic 34″ VP3481A, Curvature: 1800R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86.4, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 310 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Contrast (dynamic): 20M:1, Viewing angle: 178° (H) / 178° (V), Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 0.88, Colours: 16.7M, Speakers: 2x5W, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -6° ~ 21°, HAS: 130mm, Pivot: 120°, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x2 USB A 3.2/x1 USB B 3.2, USB-C: x1 3.2 (Upstream/DP AltMode), USB-C Power Delivery: 90W, RJ-45: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor ViewSonic 34" VP3481A
3.682,57 lei TVA inclus.
Viewsonic VP Series VP3481A, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, LED, 5 ms, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-in USB hub | Yes |
|---|---|
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Panel type | WVA |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Display technology | LED |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pallet gross width | 120 cm |
| RMS rated power | 5 W |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Surface hardness | 3H |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| USB upstream port type | USB Type-B, USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Width (with stand) | 809 mm |
| Width (without stand) | 809 mm |
| Depth (without stand) | 105 mm |
| Height (without stand) | 366 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 49 kWh |
| Height (with stand) | 480 mm |
| Depth (with stand) | 299 mm |
| Weight (with stand) | 12.1 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Weight (without stand) | 7.4 kg |
| Horizontal scan range | 15 – 135 kHz |
| Vertical scan range | 24 – 100 Hz |
| Power consumption (PowerSave) | 53.5 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 597295 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Screen shape | Curved |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru | |
| Pallet gross length | 100 cm |
| Pallet gross height | 2.23 m |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| HD type | Wide Quad HD |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Weight | 11.2 kg |
| Package height | 370 mm |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Package depth | 525 mm |
| Package weight | 17.2 kg |
| Power consumption (typical) | 74.5 W |
| Package width | 965 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8528521000 |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie |










