Monitor Dell 24″ P2425E, 61.13 CM, Maximum preset resolution: 1920 x 1200 at 100 Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel Type: In- plane switching Technology, Backlight: LED Edgelight System, Faceplate coating: Anti-Glare with 3H hardness, Aspect ratio: 16:10, Pixel per inch (PPI): 94.07, Contrast ratio: 1500 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms gray-to-gray (Normal), 5 ms gray-to-gray (Fast), Brightness: 300 cd/m² (typical), Color depth: Up to 16.70 million colors, Color gamut: 99% sRGB (typical), Adjustability: Height adjustable: 150 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -45° to +45°, Pivot: -90° to +90°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm-behind attached VESA cover), Wall mount monitor using VESA compatible wall mount kit (100 mm x 100 mm), Connectivity: 1 x HDMI 1.4 port (HDCP1.4), 1 x DP 1.4 (HDCP1.4), 1 x DP (Out) with MST (HDCP 1.4), 1 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-C upstream port (video and data) (Alternate mode with DisplayPort 1.4, Power Delivery PD up to 90 W), 2 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-A downstream ports, 1 x RJ45 port, Quick Access: 1 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-A downstream port, 1 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-C downstream port with charging capability of up to 15 W PD, Dell Display Manager (DDM) Compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), Cable management: Yes, What’s in the box: Display, Stand riser, Stand base, Power cable (varies by country), DisplayPort 1.4 cable (DP to DP) Cable length: 1.80 M, USB Type-C 3.2 Gen2 cable: Cable length: 1 M, Cable tie, Quick Setup Guide, Safety, Environmental, and Regulatory Information, Dimensions (with stand): Height (extended): 511.20 mm (20.13 in.), Height (compressed): 364 mm (14.33 in.), Width: 531.80 mm (20.94 in.), Depth: 181.75 mm (7.16 in.), 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Dell 24" P2425E WUXGA 61.13 CM, 100 Hz, 5Ms
1.185,97 lei TVA inclus.
DELL Pro Plus P2425E, 61,1 cm (24.1″), 1920 x 1200 Pixel, WUXGA, LCD, 8 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | WXGA |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI version | 1.4 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 13 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Pixel Pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 5 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Cable management | Yes |
| AC (power) in | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Stand included | Yes |
| Feet colour | Grey |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1200 |
| Rata de aspect | 16:10 |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Pixel density | 94.07 ppi |
| Viewable size, horizontal | 51.8 cm |
| Viewable size, vertical | 32.4 cm |
| Viewable size diagonal | 61.1 cm |
| Dell ComfortView technology | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Yes |
| Width (with stand) | 531.8 mm |
| Depth (with stand) | 181.8 mm |
| Height (with stand) | 364 mm |
| Width (without stand) | 531.8 mm |
| Height (without stand) | 343.7 mm |
| Bezel width (side) | 6.7 mm |
| Bezel width (top) | 6.7 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.3 cm |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility | Yes |
| Input current | 2 A |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| USB cable length | 1 m |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Horizontal scan range | 30 – 122 kHz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1870769 |
| Weight (with stand) | 5.02 kg |
| Weight (without stand) | 3.51 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 179 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 87 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 74 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 105 |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | DELL |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | WUXGA |
| Raport de aspect nativ | 16:10 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Retroiluminare LED | Da |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 8 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 1200, 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Moduri video suportate | 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Rația de contrast (tipică) | 1500:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 5 |
| Nivel pixel | 0,27 x 0,27 |
| Densitate pixeli | 94,07 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 122 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 100 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 51,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 32,4 |
| Diagonală zonă vizibilă | 61,1 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99 |
| Dell ComfortView technology | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | MacOS |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Gri |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 3 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| DisplayPort | 2, Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 15 |
| Consum de energie (tipic) | 15 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (max) | 190 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Curent de intrare | 2 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 531,8 |
| Adâncime (cu stand) | 181,8 |
| Înălţime (cu stand) | 364 |
| Lățime (fără stand) | 531,8 |
| Adâncime (fără stand) | 50 |
| Înălțime (fără stand) | 343,7 |
| Greutate | 3,51, 5,02 |
| Lățime ramă (lateral) | 6,7 |
| Lățime ramă (sus) | 6,7 |
| Lățime ramă (jos) | 1,3 |
| Greutatea pachetului | 7,12 |
| Lungime cablu USB | 1 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, USB |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,8 |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, TCO |
| Nu conține | Arsenic, Mercur, PVC/BFR |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 179 |
| Emisii de Carbon, producție (kg of CO2e) | 87 |
| Emisii de Carbon, logistică (kg of CO2e) | 13 |
| Emisii de carbon (Consum Energetic) | 74 |
| Emisii de Carbon, final ciclu de viață (kg of CO2e) | 5 |
| Total emisii de Carbon, w/o faza de utilizare (kg of CO2e) | 105 |
| Versiune PAIA | GaBi verison1 |
| Număr de porturi RJ-45 | 1 |
| Certificate de conformitate | RoHS, TÜV mark |
| Compatibilitate Manager Afișaj Dell (DDM) | Da |


















