“Monitor Dell 38” U3824DW, Curved USB-C, 95.29 cm, Maximum preset resolution: 3840 x 1600 at 60 Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel technology: In-Plane Switching Technology, Backlight: White LED edgelight system, Faceplate coating: Anti-Glare with 3H hardness, Aspect ratio: 21:9, Pixel per inch (PPI): 110.87, Contrast ratio: 2000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms (Normal), 5 ms (Fast), Luminance output: 300 cd/m² (typical), Color depth: 1.07 billion colors, Color gamut: DCI- P3 98%, Display P3 98%, sRGB 100%, Rec 709 100%, Calibration accuracy: DCI-P3, Display P3, sRGB & Rec 709: Delta E < 2 (average), Adjustability: Height adjustable stand: 120 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -30° to 30°, Slant adjust: -4° to 4°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind VESA Cover), Connectivity: 1 x DP 1.4 (HDCP2.2) (supports up to WQHD+ 3840 x 1600 60 Hz), 2 x HDMI port (HDCP2.2) (supports up to WQHD+ 3840 x 1600 60 Hz TMDS as per specified in HDMI 2.1), 1 x USB Type-C upstream port (video and data) (Alternate mode with DisplayPort 1.4, Power Delivery PD up to 90 W), 1 x USB-C upstream port (data only, 10 Gbps USB 3.2 Gen2), 4 x Super speed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen2) Type-A downstream port, 2 x Super speed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen2) Type-C downstream port with charging capability at 15 W (maximum), 1 x Super speed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen2) Type-A with BC1.2 charging capability at 2 A (maximum), 1 x Audio line-out port, 1 x RJ45 2.5G port, Built-in speakers: 2 x 9 W sound output, Dell Display Manager compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security-lock slot (cable lock sold separately), What's in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, DisplayPort cable (DisplayPort to DisplayPort)(cable length: 1.80 M), HDMI cable (cable length: 1.80 M), USB Type-C cable (cable length: 1.00 M), USB-A to USB-C Gen2 cable (cable length: 1.00 M), Dimensions (with stand): Height (extended): 563.76 mm, Height (compressed): 443.76 mm, Width: 894.26 mm, Depth: 251.21 mm, Weight with stand assembly and cables: 13.27 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty"
Monitor Dell 38'' U3824DW, Curved USB-C, 95.29 cm, 3840 x
6.044,02 lei TVA inclus.
DELL UltraSharp U3824DW, 95,2 cm (37.5″), 3840 x 1600 Pixel, Wide Quad HD+, LCD, 8 ms, Negru, Argint
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Number of speakers | 2 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | No |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Audio output | Yes |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Boxe integrate | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Surface hardness | 3H |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Feet colour | Silver |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Cable management | Yes |
| Montare VESA | Nu |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Culoare monitor | Alte culori |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| HDCP version | 1.4 |
| Colour gamut | 98% |
| Response time | 8 ms |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Stand included | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility | Yes |
| Depth (with stand) | 251.2 mm |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 2 |
| Contrast ratio (typical) | 2000:1 |
| Rezoluție monitor | 3840 x 1600 |
| USB Type-C downstream ports quantity | 2 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 5 |
| Screen curvature rating | 2300R |
| Viewable size, horizontal | 88 cm |
| RMS rated power | 18 W |
| Horizontal scan range | 30 – 100 kHz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| Weight (with stand) | 12.8 kg |
| Pixel Pitch | 0.22908 x 0.22908 mm |
| Pixel density | 110.87 ppi |
| Viewable size, vertical | 36.7 cm |
| Heat dissipation (typical) | 118.74 BTU/h |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1361189 |
| Width (with stand) | 894.3 mm |
| Height (with stand) | 443.8 mm |
| Width (without stand) | 894.3 mm |
| Depth (without stand) | 102.3 mm |
| Height (without stand) | 392.3 mm |
| Weight (without stand) | 8.79 kg |
| Bezel width (side) | 9.97 mm |
| Bezel width (top) | 1.05 cm |
| Bezel width (bottom) | 1.53 cm |
| MAXIMUM-RESOLUTION | 3840 x 1600 pixels |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| LFD-Screen-Size | 38.x" |
| Input current | 3 – 2 A |
| Producator | DELL |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×1600, Wide Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 8, 8 ms si peste |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 2300R |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800, 1600 x 1200, 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 1600 |
| Moduri video suportate | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Rația de contrast (tipică) | 2000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 5 |
| Nivel pixel | 0,229 x 0,229 |
| Densitate pixeli | 110,87 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 100 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 56 – 76 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 88 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 36,7 |
| Diagonala display | |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 98 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| Disipare căldură (tipică) | 118,74 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 18 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Birou |
| Culoarea produsului | Negru, Argint |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Argint |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 2 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 5 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 2 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| Ieșire căști | Nu |
| Microfon, Jack line-in | Nu |
| Intrare audio PC | Nu |
| Comutator KVM încorporat | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| WiFi | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 12 |
| Pivot | Nu |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -30 – 30 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 35 |
| Consum de energie (tipic) | 34,8 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,4 |
| Consum de energie (max) | 245 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Curent de intrare | 3.2 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 894,3 |
| Adâncime (cu stand) | 251,2 |
| Înălţime (cu stand) | 443,8 |
| Lățime (fără stand) | 894,3 |
| Adâncime (fără stand) | 102,3 |
| Înălțime (fără stand) | 392,3 |
| Greutate | 12,8, 8,79 |
| Lățime ramă (lateral) | 9,97 |
| Lățime ramă (sus) | 1,05 |
| Lățime ramă (jos) | 1,53 |
| Greutatea pachetului | 19 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, HDMI, USB tip-C, USB tip C către USB tip A |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Telecomandă inclusă | Nu |
| Ac doză inclus | Nu |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,8 |
| Lungime cablu HDMI | 1,8 |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, TCO |
| Nu conține | Arsenic, PVC/BFR |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 906 |
| Emisii totale de Carbon, deviație standard (kg of CO2e) | 232 |
| Emisii de Carbon, producție (kg of CO2e) | 486,2 |
| Emisii de Carbon, logistică (kg of CO2e) | 105 |
| Emisii de carbon (Consum Energetic) | 302 |
| Emisii de Carbon, final ciclu de viață (kg of CO2e) | 12,3 |
| Versiune PAIA | 1.3.2 2022 |
| Picture-by-Picture (PbP) | Da |
| Rezoluţia maximă | 3840 x 1600 |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000,2500 |
| Ethernet LAN | Da |
| Compatibilitate Manager Afișaj Dell (DDM) | Da |










