Monitor Dell 4K 43″ U4323QE, 107.95 cm, Maximum preset resolution 3840 x 2160 at 60 Hz, Screen type Active matrix – TFT LCD, Panel Type In- plane switching Technology, Backlight LED, Display screen coating Anti- glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio 16:9, Pixel per inch (PPI) 103.6, Contrast ratio 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: Normal mode < 8 ms, Fast mode < 5 ms, Brightness 350 cd/m² (typical), Color depth 1.07 billion colors, Color gamut sRGB 95% (min), Adjustability: Height adjustable stand: 60 mm, Tilt: -5° to 10°, Swivel: -20° to 20°, NO Pivot, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm and 200 mm x 200 mm, behind attached VESA cover), Connectivity: 2 x DP 1.4, 2 x HDMI 2.1 (TMDS), 1 x USB-C (DP 1.4 HBR3 (2 lane)/HBR2 (4 lane), PD 90 W, 2/4 lane switching) , USB 3.2 Gen 2 10 Gbps) upstream, 3 x USB-C (USB 3.2 Gen 2 10 Gbps, KVM) upstream, 1 x Analog 2.0 audio line out (3.5 mm jack), 3 x USB-A (USB 3.2 Gen 2 10 Gbps) downstream, 1 x RJ45 (PXE boot, MAC address pass thru, WoL, 1 Gbps) Quick access, 1 x USB-A (USB 3.2 Gen 2, 10 Gbps) downstream with BC 1.2, 1 x USB-C (USB 3.2 Gen 2, 10 Gbps, 15 W) downstream, Built-in speakers (2 x 8 W), Security Security lock slot (cable lock sold separately), What's in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, DisplayPort 1.8 M cable (DisplayPort to DisplayPort), USB-C Gen 2 1.0 M cable (A to C), USB-C Gen 2 PD 3.0 1.0 M cable, Premium High Speed HDMI 1.8 M cable, Dimensions (with stand): Height (extended) 655.20 mm, Height (compressed) 595.20 mm, Width 967.21 mm, Depth 256.40 mm, Weight with stand assembly and cables: 18.55 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Dell 4K 43" U4323QE, TFT LCD, 5Ms, 60Hz
4.807,60 lei TVA inclus.
DELL UltraSharp U4323QE, 109,2 cm (43″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 8 ms, Argint
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| LFD-Resolution | UHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Charging port type | USB Type-C |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Number of speakers | 2 |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| PAIA version | 1.3.2, 2022 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Backlight type | W-LED |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Pixel Pitch | 0.2451 x 0.2451 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 140 kHz |
| Viewable size, horizontal | 94.1 cm |
| Viewable size, vertical | 52.9 cm |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Feet colour | Silver |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Cable management | Yes |
| AC (power) in | Yes |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Colour gamut | 95% |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Luminozitate maximă | N/A |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Montare VESA | Nu |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Tilt angle range | -5 – 10° |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Width (with stand) | 967.2 mm |
| Width (without stand) | 967.2 mm |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Diagonala monitor | 43" |
| Depth (without stand) | 64.1 mm |
| RMS rated power | 8 W |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Built-in camera | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| DVI | Nu |
| Pixel density | 103.6 ppi |
| Vertical scan range | 29 – 76 Hz |
| Diagonala display | |
| Viewable size diagonal | 10.8 cm |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 4 |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Panel mounting interface | 100 x 100,200 x 200 mm |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Adjustable height (max) | 6 cm |
| Tip panel | IPS, LCD |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1260604 |
| Depth (with stand) | 256.4 mm |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Height (with stand) | 595.2 mm |
| Ecran tactil | Nu |
| Weight (with stand) | 18.6 kg |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns monitor | 5ms, 8 |
| Height (without stand) | 560.5 mm |
| Weight (without stand) | 13.2 kg |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Bezel width (side) | 1.3 cm |
| Formă ecran | Plat |
| Bezel width (top) | 1.3 cm |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800, 1600 x 1200 (UXGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2048 x 1152, 3840 x 2160 |
| Bezel width (bottom) | 1.81 cm |
| Moduri video suportate | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 1010 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 263 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 513 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 124 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 358 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 14 |
| Timp răspuns (rapid) | 5 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 651 |
| Nivel pixel | 0,245 x 0,245 |
| Destinat pentru | |
| Densitate pixeli | 103,6 |
| Producator | DELL |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 140 |
| Garantie | |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 29 – 76 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 94,1 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 52,9 |
| Diagonală zonă vizibilă | 10,8 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Nu |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 95 |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 8 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Argint |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Argint |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 4 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | 2, Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Comutator KVM încorporat | Da |
| Tip port încărcare | USB tip-C |
| Intrare curent (AC) | Da |
| WiFi | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100,200 x 200 |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 6 |
| Pivot | Nu |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -20 – 20 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 10 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 52 |
| Consum de energie (tipic) | 52,1 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (max) | 250 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 967,2 |
| Adâncime (cu stand) | 256,4 |
| Înălţime (cu stand) | 595,2 |
| Lățime (fără stand) | 967,2 |
| Adâncime (fără stand) | 64,1 |
| Înălțime (fără stand) | 560,5 |
| Greutate | 1,32, 18,6 |
| Lățime ramă (lateral) | 1,3 |
| Lățime ramă (sus) | 1,3 |
| Lățime ramă (jos) | 1,81 |
| Greutatea pachetului | 25,2 |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 1010 |
| Emisii totale de Carbon, deviație standard (kg of CO2e) | 263 |
| Emisii de Carbon, producție (kg of CO2e) | 513 |
| Emisii de Carbon, logistică (kg of CO2e) | 124 |
| Emisii de carbon (Consum Energetic) | 358 |
| Emisii de Carbon, final ciclu de viață (kg of CO2e) | 14 |
| Total emisii de Carbon, w/o faza de utilizare (kg of CO2e) | 651 |
| Versiune PAIA | 1.3.2, 2022 |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Număr de porturi RJ-45 | 1 |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Compatibilitate Manager Afișaj Dell (DDM) | Da |










