Monitor BenQ 27″ PD2706UA, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 1200:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 95%, Colours: 1.07B, Speakers: 2.5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: +30° ~ -5°, HAS: 150mm, Pivot: Yes, Swivel: Yes, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: x3USB 3.2 Tip A, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 90W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor BenQ 27" PD2706UA, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69,
2.748,49 lei TVA inclus.
BenQ PD2706UA, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 5 ms, Negru
4 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| HDMI version | 2.0 |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| RMS rated power | 5 W |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Ecran Curbat: | Da |
| Display brightness (peak) | 400 cd/m² |
| Cable management | Yes |
| Width (without stand) | 614 mm |
| Market positioning | Graphics design |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 44 kWh |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Pixel density | 163 ppi |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 42 kWh |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Weight (with stand) | 10 kg |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range (HDR) 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Horizontal scan range | 27 – 135 kHz |
| Vertical scan range | 24 – 76 Hz |
| Smart modes | Animation, Black & White, M-Book, ePaper |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1389781 |
| Depth (with stand) | 459.4 mm |
| Height (with stand) | 553 mm |
| Depth (without stand) | 81.3 mm |
| Height (without stand) | 553.7 mm |
| Weight (without stand) | 6.2 kg |
| Contrast enhancer | Yes |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Display diagonal (metric) | 68.5 cm |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | 15 cm |
| Power consumption (typical) | 27.5 W |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB |
| Power consumption (max) | 152 W |
| Certification | TUV, Solidworks, calman, Pantone Validated, Pantone SkinTone |
| Producator | BENQ |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 400 |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rata de vizionare | 4:3, 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1200:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Densitate pixeli | 163 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 27 – 135 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 24 – 76 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 99 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99 |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Moduri Smart | Animație, Negru & Alb, M-Book, ePaper |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 5 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Design grafic |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 3 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | 275 – 275 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 30 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Arabă, Chineză simplificată, Chineză tradițională, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Franceză, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Română, Rusă, Suedeză |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 42 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 44 |
| Consum de energie (tipic) | 27,5 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 152 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 614 |
| Adâncime (cu stand) | 459,4 |
| Înălţime (cu stand) | 553 |
| Lățime (fără stand) | 614 |
| Adâncime (fără stand) | 81,3 |
| Înălțime (fără stand) | 553,7 |
| Greutate | 10, 6,2 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, USB |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,8 |
| Lungime cablu HDMI | 1,8 |
| Amplificare contrast | Da |
| Certificare | TUV, Solidworks, calman, Pantone Validated, Pantone SkinTone |








