Monitor BenQ 27″ PD2706U, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 1200:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 95%, Colours: 1.07B, Speakers: 2.5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: +20° ~ -5°, HAS: 110mm, Pivot: Yes, Swivel: Yes, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: x3USB 3.2 Tip A, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 90W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor BenQ 27" PD2706U, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69,
2.334,16 lei TVA inclus.
BenQ PD2706U, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 5 ms, Negru
4 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| RMS rated power | 5 W |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| HDCP version | 2.2 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Display brightness (peak) | 400 cd/m² |
| Height (without stand) | 367.6 mm |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Width (with stand) | 613.8 mm |
| Width (without stand) | 613.8 mm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Market positioning | Graphics design |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 44 kWh |
| Weight (with stand) | 8.3 kg |
| Colour depth | 10 bit |
| Colour gamut | 95% |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Weight (without stand) | 5.3 kg |
| Pixel density | 163 ppi |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 42 kWh |
| USB upstream port type | USB Type-A |
| Height (with stand) | 560.9 mm |
| Horizontal scan range | 27 – 135 kHz |
| Vertical scan range | 24 – 76 Hz |
| Smart modes | Animation |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1389779 |
| Depth (with stand) | 238.3 mm |
| Depth (without stand) | 87.7 mm |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Package height | 51.5 mm |
| Package depth | 186 mm |
| Power consumption (max) | 230 W |
| Height adjustment | 11 cm |
| Power consumption (typical) | 42 W |
| Package weight | 11.6 kg |
| Package width | 847 mm |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB, USB Type-C |
| Producator | BENQ |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 400 |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1200:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Densitate pixeli | 163 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 27 – 135 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 24 – 76 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Adâncime de culoare de | 10 |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 95 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Moduri Smart | Animație |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 5 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Design grafic |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB Tip-A |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 11 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -15 – 15 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Arabă, Chineză simplificată, Chineză tradițională, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Franceză, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Română, Rusă, Suedeză |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 42 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 44 |
| Consum de energie (tipic) | 42 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 230 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 613,8 |
| Adâncime (cu stand) | 238,3 |
| Înălţime (cu stand) | 560,9 |
| Lățime (fără stand) | 613,8 |
| Adâncime (fără stand) | 87,7 |
| Înălțime (fără stand) | 367,6 |
| Greutate | 5,3, 8,3 |
| Lăţime de ambalaj | 847 |
| Adâncimea de ambalaj | 186 |
| Înălţime de ambalaj | 515 |
| Greutatea pachetului | 11,6 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, USB, USB tip-C |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,8 |
| Lungime cablu HDMI | 1,8 |










