Monitor BenQ 32″ EX3210U, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 144Hz, Response time GtG: 2ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 98% P3;99% AdobeRGB, Colours: 1.07B, Speakers: 2Wx2 + 5W woofer, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5˚ – 15˚, HAS: 100, Swivel: 15˚/ 15˚, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 4xUSB 3.0(Downstream)/1xUSB Type B(Upstream), AUX: YES
Monitor BenQ 32" EX3210U
3.349,87 lei TVA inclus.
BenQ EX3210U, 81,3 cm (32″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LED, 2 ms, Negru
8 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-in USB hub | Yes |
|---|---|
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Boxe integrate | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| HDCP version | 2.2 |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Weight (without stand) | 6.6 kg |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Colour gamut | 98% |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Smart modes | Cinema, Custom, Game, M-Book, RPG, ePaper |
| RMS rated power | 9 W |
| Number of OSD languages | 18 |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 42 kWh |
| Feet colour | Black, Red |
| Response time | 2 ms |
| Pixel density | 138 ppi |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 41 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1008267 |
| Width (with stand) | 726.7 mm |
| Depth (with stand) | 269.9 mm |
| Height (with stand) | 487.4 mm |
| Weight (with stand) | 9.5 kg |
| Width (without stand) | 726.7 mm |
| Depth (without stand) | 65.6 mm |
| Height (without stand) | 442.4 mm |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | BENQ |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, 2 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 144 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 1 |
| Densitate pixeli | 138 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 98 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Moduri Smart | Cinema, Personalizat, Joc, M-Book, RPG, ePaper |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 9 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Microfon încorporat | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru, Roşu |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB Tip-B |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 10 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -15 – 15 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 15 |
| Imagine în imagine | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Arabă, Chineză simplificată, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Franceză, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Română, Rusă, Suedeză |
| Numărul de limbi OSD | 18 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 42 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 41 |
| Consum de energie (tipic) | 48 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 160 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50 – 60 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 726,7 |
| Adâncime (cu stand) | 269,9 |
| Înălţime (cu stand) | 487,4 |
| Lățime (fără stand) | 726,7 |
| Adâncime (fără stand) | 65,6 |
| Înălțime (fără stand) | 442,4 |
| Greutate | 6,6, 9,5 |
| Lăţime de ambalaj | 543 |
| Adâncimea de ambalaj | 960 |
| Înălţime de ambalaj | 208 |
| Greutatea pachetului | 14 |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Tehnologii specifice de brand | Black Equalizer |
| Contor FPS | Da |
| |Reducere tremurare imagine în mișcare | Da |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |










