Monitor BenQ 27″ EX2710Q, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 165Hz, Response time GtG: 2ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 95% P3, Colours: 1.07B, Speakers: 2Wx2 + 5W woofer, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5˚ – 15˚, HAS: 100, Swivel: 15˚/ 15˚, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 2xUSB 3.0(Downstream)/1xUSB Type B(Upstream), AUX: YES
Monitor BenQ 27" EX2710Q
3.349,87 lei TVA inclus.
BenQ EX2710Q, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, 2K Ultra HD, LCD, 2 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Display | LCD |
|---|---|
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Colour | Yes |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| HDCP version | 2.2 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Display brightness (peak) | 400 cd/m² |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Game mode | Yes |
| Pixel density | 109 ppi |
| Smart modes | Cinema, Custom, Game, M-Book, RPG, ePaper |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| RMS rated power | 10 W |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Colour gamut | 93% |
| Response time | 2 ms |
| Weight (without stand) | 5.2 kg |
| Weight (with stand) | 7.4 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 49 kWh |
| USB ports quantity | 2 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 557827 |
| Depth (with stand) | 252.5 mm |
| Height (with stand) | 525.8 mm |
| Width (without stand) | 614.1 mm |
| Depth (without stand) | 64.1 mm |
| Height (without stand) | 366.3 mm |
| POWER | 70 W |
| Resolution | 2560 x 1400 pixels |
| Package volume | 16 cm³ |
| Product weight | 5.17 kg (11.4 lbs) |
| Net weight | 7.4 kg |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Producator | BENQ |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440, 2K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 400 |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, 2 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 165 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 1 |
| Densitate pixeli | 109 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 93 |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Mod de joc | Da |
| Moduri Smart | Cinema, Personalizat, Joc, M-Book, RPG, ePaper |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Intrare audio | Nu |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 10 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | 15 – 15 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 15 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 30 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 49 |
| Consum de energie (tipic) | 29 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 70 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50 – 60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 614 |
| Adâncime (cu stand) | 252,5 |
| Înălţime (cu stand) | 525,8 |
| Lățime (fără stand) | 614,1 |
| Adâncime (fără stand) | 64,1 |
| Înălțime (fără stand) | 366,3 |
| Greutate | 5,2, 7,4 |
| Lăţime de ambalaj | 505 |
| Adâncimea de ambalaj | 820 |
| Înălţime de ambalaj | 160 |
| Greutatea pachetului | 7,4 |
| Stativ inclus | Da |
| Manual | Da |
| Ţara de origine | China |
| Tehnologii specifice de brand | Black Equalizer |
| Contor FPS | Da |
| |Reducere tremurare imagine în mișcare | Da |
| Adaptor AC legat | Da |
| Ecran | LCD |
| Culoare | Da |
| Greutate produs | 5,17 |
| Putere | 70 |
| Rezoluţie | 2560 x 1400 |
| Greutate pachet | 7,4 |
| Greutatea netă | 7,4 |
| Număr de porturi USB | 2 |
| Volum ambalaj | 16 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |










