Monitor BenQ 27″ PD2705Q, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 100% sRGB;100% Rec.709, Colours: 16.7M, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5˚ – 20˚, Pivot: 90˚, Swivel: 45˚/ 45˚, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: 4xUSB 3.1(Downstream)/USB Type B(Upstream)/1x USB-C(65W, DisplayPort Alt Mode, Data), USB-C: 1x USB-C(65W, DisplayPort Alt Mode, Data), USB-C Power Delivery: 65W, AUX: YES
Monitor BenQ 27" PD2705Q
1.726,04 lei TVA inclus.
BenQ PD2705Q, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LED, 5 ms, Gri
4 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Width (with stand) | 614 mm |
| DVI port | No |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Backlight type | LED |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Boxe integrate | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP version | 2.2 |
| Power consumption (PowerSave) | 0.3 W |
| AC (power) in | Yes |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Width (without stand) | 614 mm |
| Pixel density | 109 ppi |
| Number of OSD languages | 18 |
| Weight (without stand) | 5.7 kg |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Market positioning | Graphics design |
| Depth (with stand) | 230.7 mm |
| Height (without stand) | 367.9 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 23 kWh |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Weight (with stand) | 8.5 kg |
| RMS rated power | 4 W |
| Depth (without stand) | 57.2 mm |
| Power consumption (average) | 155 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342328 |
| Height (with stand) | 549.2 mm |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Destinat pentru | |
| Producator | BENQ |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 2560 x 1440 |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.78 milioane culori |
| Nivel pixel | 0,233 x 0,233 |
| Densitate pixeli | 109 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Design grafic |
| Culoarea produsului | Gri |
| Hub USB încorporat | Da |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| USB-C | Da |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 12 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Numărul de limbi OSD | 18 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 23 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 31 |
| Consum de energie (tipic) | 22,7 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (mediu) | 155 |
| Consum energie (PowerSave) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 614 |
| Adâncime (cu stand) | 230,7 |
| Înălţime (cu stand) | 549,2 |
| Lățime (fără stand) | 614 |
| Adâncime (fără stand) | 57,2 |
| Înălțime (fără stand) | 367,9 |
| Greutate | 5,7, 8,5 |
| Lăţime de ambalaj | 680 |
| Adâncimea de ambalaj | 223 |
| Înălţime de ambalaj | 500 |
| Greutatea pachetului | 10,9 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |








