| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | TN |
| Diagonala | 24.5 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 320 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 170/160 grade |
| Dimensiune punct | 0.28 mm |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 35 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 571 x 336-571 x 200 mm |
| Greutate | Cu suport: 6.1 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu Display Port |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+23 |
| Picior pivotant | -45/+45 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 155 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 3 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
Monitor BenQ 24.5" XL2540K
2.247,22 lei TVA inclus.
ZOWIE XL2540K, 62,2 cm (24.5″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 1 ms, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | FHD |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Depth (with stand) | 200 mm |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Panel type | TN |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| Display brightness (typical) | 320 cd/m² |
| Weight (with stand) | 6.1 kg |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Viewable size, vertical | 30.3 cm |
| Viewable size, horizontal | 54.4 cm |
| Width (with stand) | 571 mm |
| Pixel Pitch | 0.28 x 0.28 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 343954 |
| Height (with stand) | 521 mm |
| Destinat pentru | |
| Producator | BENQ |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LED, TN |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 320 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 240 |
| Nivel pixel | 0,28 x 0,28 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 54,4 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 30,3 |
| AMD FreeSync | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 3, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15,5 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 23 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 20 |
| Consum de energie (tipic) | 35 |
| Tensiune AC intrare | 90 – 264 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 571 |
| Adâncime (cu stand) | 200 |
| Înălţime (cu stand) | 521 |
| Greutate | 6,1 |
| Greutatea pachetului | 9 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |










