Samsung Z FOLD7 5G F966B 8″/6.5″ 12GB 512GB DualSIM Mint
Samsung Z FOLD7 5G F966B 8"/6.5" 12GB 512GB DualSIM Mint
9.195,84 lei TVA inclus.
Samsung Galaxy SM-F966BLGCEUE, 20,3 cm (8″), 2184 x 1968 Pixel, 12 Giga Bites, 512 Giga Bites, 200 MP, Culoare mentă
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Fingerprint reader | Yes |
|---|---|
| USB connector type | USB Type-C |
| Processor cores | 8 |
| Ambient light sensor | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Accelerometer | Yes |
| Proximity sensor | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Hall sensor | Yes |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| MIMO | Yes |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Auto focus | Yes |
| Rear camera flash | Yes |
| Barometer | Yes |
| Mobile network generation | 5G |
| Position location | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Internal storage capacity | 512 GB |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Platform | Android |
| Display technology marketing name | Dynamic AMOLED 2X |
| 3G standards | UMTS |
| 3G bands supported | 850,900,1900,2100 MHz |
| 4G bands supported | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Memorie interna | 512 GB |
| Conectivitate internet | 5G |
| Numar Nuclee | 8 |
| Dimensiune ecran | Peste 6 inch |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Rezolutie camera principala | Peste 30 Mp |
| Panel type | AMOLED |
| Rear camera type | Triple camera |
| Rear camera resolution (numeric) | 200 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Third rear camera aperture number | 2.4 |
| SIM card capability | Dual SIM |
| Front camera resolution (numeric) | 10 MP |
| Second rear camera resolution (numeric) | 12 MP |
| 5G standard | Sub6 FDD, Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| 5G bands supported | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| Geomagnetic sensor | Yes |
| Video capture resolution (max) | 7680 x 4320 pixels |
| RAM capacity | 12 GB |
| Tip Telefon | Pliabil |
| Rear camera aperture number | 1.7 |
| Third rear camera resolution (numeric) | 10 MP |
| Battery capacity | 4400 mAh |
| Modulation | 4096-QAM |
| Form factor | Flip |
| Processor boost frequency | 4.47 GHz |
| Culoare | |
| Second display type | Dynamic AMOLED 2X |
| Energy efficiency class | B |
| Battery endurance in cycles | 2000 |
| Repeated free fall reliability class | A |
| Repairability class | C |
| Second display diagonal | 16.5 cm (6.5) |
| Second display resolution | 2520 x 1080 pixels |
| Folded width | 7.28 cm |
| Folded depth | 8.9 mm |
| Image stabilizer | Yes |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| USB Type-C charging port | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Maximum frame rate | 240 fps |
| Image stabilizer type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Headphone connectivity | USB Type-C |
| Video formats supported | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Depth | 42 mm |
| Optical zoom | 3x |
| International Protection (IP) code | IP48 |
| Display diagonal | 20.3 cm (8) |
| Display resolution | 2184 x 1968 pixels |
| Digital zoom | 30x |
| Resolution at capture speed | 7680×4320@30fps |
| Weight | 215 g |
| Width | 143.2 mm |
| Height | 158.4 mm |
| Removable battery | No |
| Second display | Yes |
| User memory | 474.6 GB |
| Frequency-Band | Tri-band |
| Product colour | Mint colour |
| Battery endurance per cycle | 40 min |
| Folded height | 15.8 cm |
| Repairability index | 2.9 |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | |
| Diagonala display | |
| Denumire marketing tehnologie afișaj | Dynamic AMOLED 2X |
| Tip panel | AMOLED |
| Rezolutie display | 2184×1968 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Al doilea ecran | Da |
| Diagonală ecran secundar | 16,5 |
| Rezoluție ecran secundar | 2520 x 1080 |
| Tip afișaj secundar | Dynamic AMOLED 2X |
| Nuclee procesor | 8 |
| Frecvență boost procesor | 4,47 |
| Memorie utilizator | 474,6 |
| Capacitate RAM | 12 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 200 |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 12 |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 10 |
| Apertură cameră spate | 1,7 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Zoom optic | 3 |
| Zoom digital | 30 |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 10 |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| Rezolutia capturii video | 7680 x 4320 |
| Frecvență maximă cadre | 240 |
| Rezolutie la viteza de captare | 7680×4320@30fps |
| Tip cameră spate | Cameră foto triplă |
| Auto focar | Da |
| Stabilizator de imagine | Da |
| Tip de stabilizator de imagine | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 5G |
| Standarde 3G | UMTS |
| Standarde 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standard 5G | Sub6 FDD, Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| BLUETOOTH | Da, Yes |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Bandă de frecvență | Tri-band |
| Benzi 3G suportate | 850,900,1900,2100 |
| Benzi 4G suportate | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 |
| Frecvențe 5G suportate | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600,3500,3700 |
| Wi-Fi Direct | Da |
| MIMO | Da |
| Modulare | 4096-QAM |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Conectivitate pentru căşti | USB tip-C |
| GPS | Da |
| GLONASS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Locație poziție | Da |
| Factorul de formă | Pliabil |
| Culoarea produsului | Culoare mentă |
| Cititor de amprente | Da |
| Tipuri de fișiere audio suportate | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, De mijloc, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Formate de comprimare | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Sistem de operare | |
| Baterie detașabilă | Nu |
| Performanţa bateriei | 4400 |
| Senzor de proximitate | Da |
| Accelerometru | Da |
| Senzor lumină ambientală | Da |
| Giroscop | Da |
| Barometru | Da |
| Senzor geomagnetic | Da |
| Senzor spațiu | Da |
| USB-C | Da |
| Clasa de eficienţă energetică | B |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Autonomie baterie per ciclu | 40 |
| Durată de viață baterie în cicluri | 2000 |
| Clasa fiabilitate la cădere repetată | A |
| Clasă de reparare | C |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP48 |
| Lățime | 143,2 |
| Adâncime | 4,2 |
| Înălţime | 158,4 |
| Greutate | 215 |
| Pliat lăţime | 7,28 |
| Adâncime scară pliată | 8,9 |
| Înălțime scară pliată | 15,8 |
| Index reparații | 2.9 |










