Laptop Business ASUS ExpertBook B3, ecran 14″ WUXGA (1920×1200) 16:10 LED IPS-level wide-view 60Hz anti-glare, 300 nits, 45% NTSC, procesor Intel Core Ultra 5 125H 1.2GHz (până la 4.5GHz, 18MB cache, 14C/18T) cu Intel AI Boost NPU, grafică integrată Intel, memorie 16GB DDR5 SO-DIMM (upgradabil max 64GB), stocare 512GB SSD PCIe 4.0 NVMe M.2, cameră 1080p IR Windows Hello cu privacy shutter, Wi-Fi 6 (802.11ax) 2×2 + Bluetooth 5.4, porturi: 2×USB-A 3.2 Gen1, 2×USB-C 3.2 Gen2 (DP/PD), 1×HDMI 2.1 TMDS, 1×RJ45, jack audio, microSD, tastatură iluminată, senzor amprentă, audio Dirac + Smart Amp, baterie 50Wh 3- cell, adaptor 65W USB-C, 1.49 kg cu baterie, culoare Gentle Grey, carcasă MIL-STD-810H, fără sistem de operare preinstalat.
Laptop Gaming ASUS ExpertBook B3 B3405, cu procesor Intel Core
3.595,33 lei TVA inclus.
10 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| NB-CPU | ULTRA 5 |
| Resolution | WUXGA |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| Conectivitate: | |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 125H |
| USB Type-C | Da |
| Greutate | 1.49 kg |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Model placa video | Intel UHD Integrated Graphics |
| Copilot+ PC | N/A |
| Capacitate stocare | 512GB SSD PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Luminozitate | 300 niti |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Camera Web | FHD |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Nr. sloturi | 2 |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Nucleu | Meteor Lake |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc Graphics |
| Tehnologie de fabricatie | 7 nm |
| Putere maxima disipata | 115 W |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Placa Video | Intel |
| Serie video | Arc Graphics |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Numar celule | 3 |
| Alimentator | 65 W |
| Cititor amprenta | Da |
| Tastatura | Chiclet |
| Layout tastatura | English |
| Numar Nuclee | 14 |
| Tastatura numerica | Nu |
| Cache | 18 MB Smart Cache |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din prima serie |
| Numar thread-uri | 18 |
| Kensington lock | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Alte specificatii | 45% NTSC |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| Retea | 1 Gbps |
| Functii camera Web | 1080p + IR cu Privacy Shutter |
| Card Reader | Da, MicroSD |
| USB-C | 2 x USB 3.2 Tip-C (Gen2) (Power Delivery / DisplayPort) |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din plastic si aluminiu |
| Tehnologii Audio | Audio by DiracSmart Amp Technology |
| Tip SSD | M.2 2230 NVMe PCIe 4.0 |
| Putere_ | 50 Wh |
| Dimensiuni | 315.1 x 226.8 x 18.9 – 19 mm |
| Frecventa turbo max | 4.50 GHz |
| Putere | 50 Wh |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM 2.0) |
| Tehnologie | |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Sistem de operare | |
| Frecventa procesor | 4.5 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | Arc |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Arc Graphics |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | ASUS |
| Garantie |










