All-in-One HP ProStudio 4 G1i 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920×1080) LBL Anti-Glare 250 nits, Intel Core Ultra 5 225T 10-Core (2.5GHz, up to 4.9GHz, 20MB), video integrat Intel Graphics, RAM 32GB DDR5 5600MHz (1x32GB), SSD 1TB PCIe-5×4 2280 M.2, No ODD, LAN 10/100/1000, Realtek 8852BE-VT Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.4, porturi: 1x USB Type-C 20Gbps/ 1x USB Type-C 10Gbps (with DP Alt Mode)/ 2x USB Type-A 5Gbps/ 2x USB Type-A 10Gbps/ 1x RJ-45/ 1x HDMI in/ 1x HDMI out/ 1x headphone/microphone, 1x M.2 2230/ 2 M.2 2280 (1 M.2 2230 slot for WLAN and BT combo, 2 M.2 2280 slot for storage), Fixed Stand, HP 125 V2 Black Wired Keyboard, HP 125 Black Wired Mouse, Camera 5 MP + IR, Sursa 280W, Black& Silver, greutate 6.3Kg, Microsoft Windows 11 Pro 64, 3yw onsite
All-in-One Business HP ProStudio 4 G1i cu procesor Intel Core
6.747,29 lei TVA inclus.
HP ProStudio 4 G1i AI PC, 60,5 cm (23.8″), Full HD, Intel Core Ultra 5, 32 Giga Bites, 1 TB, Windows 11 Pro
69 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Wi-Fi | Yes |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 32GB |
| SSD capacity | 1 TB |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| AC adapter input voltage | 100 – 240 V |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Processor manufacturer | Intel |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Antenna type | 2×2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Colour gamut | 99% |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 32 GB |
| SSD interface | PCI Express |
| Processor cores | 10 |
| WLAN controller manufacturer | Realtek |
| RGB colour space | sRGB |
| Processor boost frequency | 4.9 GHz |
| Processor cache type | L3 |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP segment | Business |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| Number of speakers | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| Keyboard included | Yes |
| AC adapter power | 280 W |
| Low Blue Light technology | Yes |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 1 |
| Processor frequency | 1.9 GHz |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Memory form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Built-in camera | Yes |
| Mouse included | Yes |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Audio Chip | Realtek ALC3252 |
| Mouse connectivity | Wired |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Chassis type | All-in-One |
| Display included | Yes |
| Processor cache | 20 MB |
| Weight (with stand) | 6.3 kg |
| RMS rated power | 4 W |
| Height (with stand) | 525 mm |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Diagonala display | |
| Rezoluție | 1920 x 1080 (FHD) |
| Tip display | FHD |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem Operare AIO | Windows 11 Pro |
| Tip stocare | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Serie placa video | Intel |
| Webcam integrat | Da |
| USB Type A | Da |
| USB Type-C | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| DisplayPort | Da |
| Culoare | |
| Capacitate RAM | 32 GB |
| AIO-Screen-Size | 24" |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT |
| Model GPU | Intel Graphics |
| Introduction year | 2025 |
| Destinat pentru | |
| HP Artificial Intelligence | AI PC |
| AIO-CPU | INTEL-CORE U5 |
| Tip procesor | |
| Copilot+ PC | N/A |
| Motherboard chipset | Intel Q870 |
| Thunderbolt | N/A |
| Width (with stand) | 539.6 mm |
| WLAN controller model | Realtek RTL8852BE-VT |
| Model procesor | 225T |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Memory slots | 2 |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Total megapixels | 5 MP |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 35 °C |
| Display diagonal (metric) | 60.5 cm |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Weight | 6.3 kg |
| HD type | Full HD |
| Sustainability compliance | Yes |
| Country of origin | China |
| Processor threads | 10 |
| Product type | All-in-One PC |
| Package depth | 195 mm |
| Package height | 480 mm |
| HDMI version | 1.4/2.1 |
| Package width | 750 mm |
| Package weight | 14 kg |
| Intel® Turbo Boost Technology | Yes |
| HP Software provided | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP PC Hardware Diagnostics Windows |
| Depth (with stand) | 319.4 mm |
| Input device model | HP 125 Wired Mouse |
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Processor model | 225T |
| Producator | HP |
| Garantie |









