Desktop HP ProDesk 4 G1i Desktop Mini, Intel Core Ultra 5 225T 10-Core (2.5GHz, up to 4.9GHz, 20MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , no ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3, porturi: 2x USB Type- A 10Gbps/ 3x USB Type-A 5Gbps/1x USB Type-C 20Gbps/ 1x HDMI 2.1/ 2x dual mode DP 2.1/ 1x RJ-45/ 1x headphones/ microphone, sloturi: 1 M.2 PCIe x1 2230; 2 M.2 PCIe x4 2280, No Included Keyboard, No Included Mouse, HD audio, Sursa 90W, Black, greutate 1.19kg, Microsoft Windows 11 Pro 64, 1yw
Desktop HP ProDesk 4 G1i Desktop Mini, Intel Core Ultra
5.356,63 lei TVA inclus.
HP ProDesk 4 Mini G1i AI, Intel Core Ultra 5, 225T, 16 Giga Bites, 512 Giga Bites, Windows 11 Pro, 64-bit
21 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Wi-Fi | Yes |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| NVMe | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture | 64-bit |
| SSD interface | PCI Express |
| Processor cores | 10 |
| Processor boost frequency | 4.9 GHz |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| HP segment | Business |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| Audio Chip | Realtek ALC3252 |
| Display included | No |
| Power supply input voltage | 100 – 240 V |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Chassis type | Mini PC |
| Market positioning | Proven productivity |
| Power Supply | 90 W |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| DisplayPort version | 2.1 |
| Producător procesor | Intel |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Unitate optica | Nu |
| Wireless | Da |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip | DDR5 |
| Format desktop | MiniPC |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Sloturi memorie | 1 |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | USFF |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor cache | 22 MB |
| Destinat pentru | |
| Processor cache type | L2 |
| Product colour | Black |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Package height | 240 mm |
| Weight | 1.2 kg |
| Processor threads | 10 |
| Product type | Mini PC |
| Package weight | 3.4 kg |
| Depth | 181 mm |
| Width | 177 mm |
| Package depth | 105 mm |
| Package width | 481 mm |
| Height | 34.2 mm |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Processor model | 225T |
| Generație procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Model procesor | 225T |
| Placement supported | Horizontal |
| Producator | HP |
| Nuclee procesor | 10 |
| Garantie | |
| Fire de execuție procesor (threads) | 10 |
| Frecvență boost procesor | 4,9 |
| Memorie cache procesor | 22 |
| Tip procesor cache | L2 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Maximum de memorie internă | 64 |
| Tip de memorie internă | DDR5-SDRAM |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 16 |
| Memorie viteza de ceas | 5600 |
| Capacitate totală de stocare | 512 |
| Suport media de stocare | SSD |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Capacitate totală SSDs | 512 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express |
| Tip stocare | |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Placă grafică | Intel Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel Graphics |
| Ethernet LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Producător controler WLAN | Intel |
| Model controller WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Tipul antenei | 2×2 |
| BLUETOOTH | Da, Yes |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 3 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A | 2 |
| Număr porturi USB 3.2 Gen 2x2 Tip-C | 1 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | 2 |
| Versiune DisplayPort | 2.1 |
| Ethernet LAN | Da, Yes |
| Tip de sasiu | Mini PC |
| Plasare acceptată | Orizontal |
| Culoarea produsului | Negru |
| Poziționare pe piață | Productivitate dovedită |
| Cip audio | Realtek ALC3252 |
| Tipul de produs | Mini PC |
| Arhitectura sistem de operare | 64-bit |
| Sistem de operare | |
| Segment HP | Companii |
| Sursa de alimentare | 90 |
| Sursa de alimentare tensiune de intrare | 100 – 240 |
| Sursa de alimentare de frecvenţă de intrare | 50 – 60 |
| Lățime | 177 |
| Adâncime | 181 |
| Înălţime | 34,2 |
| Greutate | 1,2 |
| Lăţime de ambalaj | 481 |
| Adâncimea de ambalaj | 105 |
| Înălţime de ambalaj | 240 |
| Greutatea pachetului | 3,4 |
| Ecran inclus | Nu |








