Laptop Acer Aspire Go 14 AG14-72P-77VQ, 14 inch (35,56 cm), Acer ComfyView™ WUXGA IPS Display with LED-Backlight (non-glare), 1920 x 1200, 16:10, Intel® Core™ 7 Processor 150U, 1.8 GHz base clock (Up to 5.4 GHz max. performance clock rate), 12 MB Intel® Smart Cache, 2 Performance-cores + 8 Efficient-cores / 12 Threads, -, video Intel® Graphics, RAM 16 GB DDR4 RAM (1 x 16 GB DDR4 RAM), Up to 32 GB DDR4 RAM (2x 16 GB soDIMM), SSD 512 GB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, No Card reader, Two built-in stereo speakers, two built-in microphones, FHD Webcam, No LAN, WLAN Wi-Fi 6 (802.11 ax) with Intel® Connectivity Performance Suite, Bluetooth® 5.1, No Fingerprint reader, Porturi: 4x (2x Type-C Gen 2, 2x Type-A Gen 1); 1x HDMI® 2.1; 1x via USB Type-C; 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 65W adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion Battery (53 Wh), , No Backlit keyboard, Pure Silver, Greutate 1.4 kg, Dimensiuni 313.6 x 224.3 x 17.9 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
Laptop Acer Aspire Go 14 AG14-72P-77VQ, 14 inch (35,56 cm),
3.261,57 lei TVA inclus.
28 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| Greutate | 1.40 kg |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.1 | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate: | |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Resolution | WUXGA |
| Tip display | IPS |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Producător procesor | Intel |
| Tip procesor | |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Model procesor | 150U |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| NB-CPU | Intel Core 7 |
| Diagonala display | |
| Tip memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Luminozitate | N/A |
| Copilot+ PC | N/A |
| Refresh rate | N/A |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Camera Web | FHD |
| Sistem de operare | |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Nr. sloturi | 2 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Alimentator | 65 W |
| Layout tastatura | English |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Frecventa turbo max | 5.40 GHz |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Functii camera Web | 1080p |
| Tastatura numerica | Nu |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Numar thread-uri | 12 |
| Putere maxima disipata | 55 W |
| Kensington lock | Da |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| BLUETOOTH | 5.1 |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| Numar Nuclee | 10 |
| Frecventa procesor | 1.80 GHz |
| Familie Procesor | Intel Core 7 din prima serie |
| Tip SSD | PCIe Gen4 NVMe |
| Model placa video | Intel UHD Graphics |
| Tehnologie | |
| USB-C | 2 x USB 3.2 Tip-C |
| Card Reader | Fara |
| Putere | 53 Wh |
| Dimensiuni | 313.6 x 224.3 x 17.9 mm |
| Producator | ACER |
| Garantie |




